Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a barátnőtök zsidó lenne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 13:14
1 2 3
 11/27 kolosszus22 ***** válasza:
Nem tudom, inkább amiatt aggódnék, hogy a zsidó lány szüleit fogja zavarni ha a lányok nem zsidóval van, szerintem ők háklisabbak erre.
2014. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
a pénztárcámat zavarná
2014. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
IGEN
2014. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 DreamWeaver ***** válasza:

Csak egy kiigazítás...


Zsidó = származás

Izraelita = vallás

2014. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14-es, ne nekem kezdd el magyarázni, egyébként én világosítalak fel:

zsidó vallás=izraelita vallás=judaizmus

2014. febr. 28. 13:28
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez a régi időkből maradt vissza, hogy a Zsidó az egy faj, származás, vagy akármi. Ez hülyeség, egyszerűen zsidó, aki zsidó vallást követ, előbbi válaszoló leírta pontosan, hogy is van ez. A lényeg, hogy te is a Kersztény faj-ba tartozol, mert keresztény szülők leszármazottja vagy?
2014. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ez a régi időkből maradt vissza, hogy a Zsidó az egy faj, származás, vagy akármi. Ez hülyeség, egyszerűen zsidó, aki zsidó vallást követ, előbbi válaszoló leírta pontosan, hogy is van ez. A lényeg, hogy te is a Kersztény faj-ba tartozol, mert keresztény szülők leszármazottja vagy?


Utolsó válaszoló: a zsidóság egy rassz is, mert a sémi népek közé tartozunk, a közel-keletről jöttünk, arabok rokonai vagyunk. Csak ez a vérvonal már felhígult, de egyes jegyek még felismerhetők.

És nincs olyan, hogy keresztény faj, a kerszténység vallás, az ember pedig faj. És a szüleim származásilag is zsidók voltak tehát én zsidó vagyok.

Úgyhogy talán nem kéne kioktatni arról, amivel ti sem vagytok tisztában.

2014. febr. 28. 15:57
 18/27 kolosszus22 ***** válasza:
Az én felvetésemre válaszolj: A szüleidet mennyire zavarná ha nem zsidóval jönnél össze?
2014. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

nyilván jobban örülnének, ha zsidóval lennék meg asszem csak zsidóhoz mehetnék hozzá vallásilag, de a vallást már ők sem tartják annyira, inkább a hagyományokat

Szóval nem örülnének, de elfogadnák.

2014. febr. 28. 18:42
 20/27 kolosszus22 ***** válasza:
Nos, akkor valószínűleg a legtöbb nem zsidó fiú, illetve annak szülei is így állnának hozzá.
2014. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!