Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a barátnőtök zsidó lenne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 13:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16-os vagyok: Ez hülyeség, hogy a zsidók egy rasszba tartoznak, max. olyan, mint a négerek között, a szudáni, vagy a pigmeus más népcsoport, de egy rassz. Abban igazad van, hogy nem túl sokat tudok a dologról, de szerintem europid rasszba tartoznak az un. zsidók is, nem?
2014. márc. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Nézd, szükségtelen a támadó reakciód. Senki sem bántott Téged. A zsidóságot a történelem és a kultúrirodalom egy népcsoportként tartja számon. Önálló kultúrával, színes hagyományokkal. A zsidó nők pedig kivétel nélkül gyönyörűek. Nekem is vannak zsidó ismerőseim, fiúk és lányok is. Amit korábban írtam, többek közt tőlük tudom. Dehát biztosan ők tévednek... Számomra nem ismert a "zsidó vallású" kifejezés, nem hallom a közbeszédben és talán az is az oka, hogy én magam nem vagyok zsidó. Viszont ez a jelzős szerkezet félreértésre adhat okot, és sokan azt gondolhatják, hogy a zsidó jelző egy vallásra utal. Miközben a zsidó származású emberek vallása izraelita, vagy judaista. Bár ez sem mindig igaz, mert sokan kikeresztelkedtek, mások pedig nem tartják meg az ünnepeiket, hagyományaikat. Dehát ezeket Te sokkal jobban tudod nálam. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem ez akkor okozhat gondot, ha mondjuk a lány szülei tisztelik és őrzik a hagyományokat és azt az utat szánják lányuknak is. De az ismerősi körömben pl. van egy pár, a férfi zsidó, a nő nem zsidó. Szóval tachnikai akadálya nincs. :)
2014. márc. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki zsidó, lehet sémi, lehet askenázi, lehet etióp is. Ezek a népcsoportok attól függetlenül, hogy zsidók, muszlimok, vagy egyebek, egytől-egyig juhbelet használtak óvszernek annak idején, csak elfelejtették kivenni az állatból. :)


Én szép zsidó nőt még nem láttam, de biztos létezik. Na de, hogy az összes gyönyörű lenne azt kapásból meg tudom cáfolni pár ismerősömmel.


Ha mondjuk létezne egy legitim zsidó ország és ott élnék összeharácsolt vagyonnal és elszeparálódva az őshonos néptől és törvényen felül állnék, még akkor sem zavarna ha a barátnőm zsidó lenne.


Itthon akkor is zavarna ha nem lenne a barátnőm.

2014. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
engem nem zavarna csak bakker ennyi baja lenne h más vér folyik benne meg h nem tart húsvétot meg karácsonyt a kutyát macskát verebet nem érdekelné azt aki beszólna neki annak eltörném a derekát... na de hát sajnos az a k_rva nagy baj h nem ez szokott lenni a baj már ha érted mit akarok menni...
2014. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

"Én szép zsidó nőt még nem láttam, de biztos létezik. Na de, hogy az összes gyönyörű lenne azt kapásból meg tudom cáfolni pár ismerősömmel."


https://www.youtube.com/watch?v=qd2MdQol578


itt van neked egy

2014. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

mármint ezt a "na de hát sajnos az a k_rva nagy baj h nem ez szokott lenni a baj"


ezt nem a zsidókra vagy a zsidó nőkre értem hanem úgy általában a nőkre... így világosabb

2014. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem
2019. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!