Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elhitetni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhitetni, vagy inkább jobban a tudtára adni?

Figyelt kérdés
hogyan tudnám bizonyítani a barátomnak hogy én valóban szeretem,és nem csak szórakozni akarok vele érzelmileg,mint az előttem lévő barátnői!Én úgy érzem magamról hogy nem bizonyítom neki eleget,de alapból sem vagyok egy olyan érzelgős típus,és nem szeretném hogy azt szűrje le hogy nem szeretem!hogyan bizonyítsak?mondjam neki többet esetleg?
2014. febr. 27. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy 14 éves vagyok!:)
2014. febr. 27. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat mondogatod az is használ de elsősorban tettekkel kellene bizonyítani. Bár ha örök bizalmatlan típus akkor a fejed tetejére állhatsz sehogysem fog jobban bízni.

Kezdetnek nem ártana tudni mi a szeretetnyelve. Mert azon keresztül tudnád legjobban kifejezni a szeretetedet. Dícsérd sokat, lepd meg, ajándékozz, búj hozzá, hívd el ide oda. Tölts vele sok időt.

2014. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kihagytam az apró gesztusokat. Fizikai kontaktus, érintések. Öleld és csókold meg sokszor.
2014. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem kell komplikálnod. Nem hit kérdése ez. Vagy érzi, tudja, vagy nem.
2014. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!