Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3-as szex. Párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-as szex. Párkapcsolatban élünk, és be szeretnénk vonni egy harmadik lányt! L/21 Vélemények?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én (21/L) és a párom (25/F) kiszeretnénk próbálni hármasban, még egy lánnyal. Először nem nagyon akarta a párom, de mutattam neki egy két videót, hogy mik az elképzeléseim, azóta ő is nagyon szeretné. megbeszéltük, hogy egyszeri alkalom lenne, csak mindketten attól tartunk, hogy utána rosszabodhat a kapcsolatunk. Bele merjünk vágni?

2014. febr. 27. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a riziko, hogy ettol valoban tonkremehet a parkapcsolat. A szex intim, kettotok kozotti erzelem-erosites, amibe nem igazan fer bele senki mas. Szoval meg lehet probalni, es vagy erosebb lesz a kapcsolat, vagy belebuktok.
2014. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esélytelen
2014. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Majd én eljátszom pasiként a nőt! És szétdugom a hüvelyedet!
2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez valószínűleg elrontana mindent. Egy ilyen után már nem lenne az igazi, és szerintem ezzel még nagyon sokan vannak így.

A szerelemben a szexualitás számomra két ember kapcsolatának a kiteljesedését, csúcspontját jelenti, és mint olyan, csak arra a két emberre tartozik. Egyrészt maga a tény, hogy barátnőm meg akarna d*gatni velem egy másik nőt, már ez önmagában rosszul esne, de az, hogy gyakorlatilag meg kell csalnom, maradandó sebet ejtene a kapcsolatunkon.

F 30

2014. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mázlista a barátod. Amúgy ez rizikófaktor mindig. Nem tudni mi lesz utána a hatása.
2014. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
én kétszer voltam ilyen helyzetben harmadikként, és egyik kapcsolat se romlott meg. mindkettő ismerős pár volt. egyikőjüknél csak egyszeri alkalom, másik meg csinálta évente párszor hármasban. személy szerint nem értem, miért rontaná el a kapcsolatot, mert nem érzelmek, csak szimpátia alapján működik
2014. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Igazuk van az előttem szólóknak. Ez két emberre tartozik, ha szeretitek egymást, nem igazán tudjátok elviselni, ha mással kell látnotok a kedveseteket. Ha neked ne fájna látni, hogy az engedélyeddel ugyan, de megcsal téged, az már eleve nem jó szerintem.
2014. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!