Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a lányok/nők vannak szentként beállítva, amikor ők ugyanúgy kihasználják a jóhiszeműséget és ugyanúgy játszadoznak a fiúkkal/férfiakkal, mint fordított esetben?

Figyelt kérdés
Igen, sokat csalódtam már, szerintem nyilvánvaló, hogy ebből fakad a kérdésem is. Fiatal vagyok még ugyan, de kezd elegem lenni abból, hogy kedvességgel, illedelmes viselkedéssel nem megyek semmire, persze mindenhol azt hallom, hogy a lányoknak az ilyen pasik tetszenek. Én valahogy nem így látom. Sorstársak, potenciális partnerek nyugodtan írjanak privátot!
2014. febr. 27. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

pont 2 perce írtam válasznak egy másik kérdéshez:


"amíg nem vagy tapló,gerinctelen,és nem szarod le a nőket,addig rád se fognak nézni... sajnos ilyen világban élünk..."

2014. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem nem így neveltek, én nem tudnék csak úgy brahiból így viselkedni egy lánnyal...
2014. febr. 27. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Megint a 28 éves szűz, aki már vagy a 4. kérdését teszi ki?
2014. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 28 éves és nem vagyok szűz.
2014. febr. 27. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akkor bocsi csak van itt egy "férfi" aki napok óta kínlódik, hogy miért nem kell a nőknek
2014. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyunk szentként beállítva, épp egy másik kérdés alatt tobzódnak a nőgyűlölő férfiak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki azt írja legyél tapló és akkor kelleni fogsz nekik az direkt eltúlozza a dolgot hogy a saját szingliségét magyarázhassa meg (nem szentek a nők de aki azt mondja legyél tapló az már átesett a ló másik oldalára). Plusz az ilyen viselkedéssel csak adják a lovat a habzószájú férfigyűlölők alá.

Lehet hogy újdonság amit írok de létezik arany középút. Nem isteníted őket (aztán GyK-n sajnáltatod magad mint sokan mások) de nem is vagy b@rom tapló velük, ha másért nem hát magad miatt.

2014. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem vagyunk szentként beállítva"


És mutatsz egy GyK-s kérdést mert szerinted az kitűnően reprezentálja egy egész ország véleményét...

2014. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én személy szerint szeretem ha egy férfi kedves és udvarias, sosem buktam a taplókra. Szerencsére a párom nagyon kedves és odafigyelő. Ezekben a dolgokban mindig egy kicsit ódivatúan gondolkodtam, igénylem az udvariasságot.
2014. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett én nem vagyok nőgyülölő, mert például vannak nagyon kedves lány ismerőseim. Én csak azokra gondoltam, akiktől úgymond kosarat kaptam. De sokan még ezt sem tették meg.
2014. febr. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!