Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 lány dobta a nagy szerelmét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 lány dobta a nagy szerelmét, barátját én miattam. Nagyon hiányzik neki sír. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

jó, hogy akkor dobta és most vagyok én neki, de igy most, hogy?

mit csináljak?

ez távkapcsolat.

mit írjak neki, hogy nehogy visszatérjen a másik és elvegye tőlem?


mit írjak, hogy írjak stb...mit tegyek? nem akarom elveszíteni.


2014. febr. 27. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha jobban szereti őt menjen vissza hozzá,neked meg csak annyit mondok ''ha szeretsz valakit engedd el,ha visszajön, a tiéd, ha nem sohasem volt''
2014. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez most ilyen mindent vagy semmit dolog?


ez veszélyes.

2014. febr. 27. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezt meg kell beszélni a lánnyal, adj neki egy kis időt, hogy eldöntse, mit akar. mert neked nem tesz jót, ha valaki, aki veled van, az más miatt sírdogál.

mindenképp meg kell vele beszélned, hogy tegye világossá, mit akar. ha át kell gondolnia, adj neki valamennyi időt.

2014. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Demény Rita válasza:
pontosan.. mindent vagy semmit. Ha tényleg téged szeret úgysem fog elhagyni. Ez már csak a te bizalmadon múlik.
2014. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!