Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélkeznek sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkeznek sokan, ha egy 20-25 év körüli nő egy nála 2-4 évvel fiatalabb (esetleg tapasztalatlan) sráccal van együtt?

Figyelt kérdés
sok ilyen tapasztalatom van ismerősök között is. komolytalannak nyilvánítják, vagy azt hiszik, hogy kényszerből vannak egymással mert másnak nem kellenének.
2014. febr. 27. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
csak irigyek
2014. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 20 éves egy 16 évessel... Mondjuk nekem -3 év férne még bele, most vagyok 27.
2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigység vagy előítélet. Szerintem a szerelemben a kor egyáltalán nem meghatározó, ha mindkét fél nagykorú.^^
2014. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimplán szánalmas balfékek.
2014. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem fura, én szüleimnél is anya idősebb, meg volt rá példa ismerősi körömben is, úgyhogy ha ők jól megvannak és illenek egymáshoz, akkor nem tartom lényegesnek, hogy ki az idősebb.
2014. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanker ***** válasza:

Sokan mondják, hogy a szerelemben a kor nem számít, (ami igaz is) de a jelentős különbséget már elutasítja a társadalom, nem értem, hogy van ez. Egyébként ez a 2-4 év még semmi.


Én nyíltan vállalom, hogy az idősebb nőkhöz vonzódom, 22 éves vagyok és a 30-55 éves korosztály jön be. Én ilyen vagyok, és leszarom a társadalom véleményét. Akinek nem tetszik így járt. :)

2014. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szerintük komolytalan akkor az legyen az ő nyomoruk és ennyi...most őszintén, ki nem szarja le mások véleményét...tudod, az olyan mint a s..gglyuk. Mindenkinek van, de senkit se érdekel...


Minket soha nem ért ténylegesen negatív dolog emiatt, pedig a férjem és én 28-25 évesek vagyunk. Persze én vagyok az öregebb:D majdnem 3,5 évvel. Szóval én most töltöttem a 28at, de a férjem csak nyáron fogja a 25 öt.


Poénból szoktak pedofilnak hívni barátok, vagy a férjem haverjai, de ezek nem komolyak, érezni lehet azért a különbséget...baráti körben más lánynak is van fiatalabb pasija:)


Igazi negatív, elítélő, lenéző beszólást a korunk miatt még soha senkitől nem kaptunk, és ha kapnánk is, leszarnánk mind a ketten.


Amúgy a nagymamám is idősebb volt a nagypapámnál 5 évvel...


Még a férjem nagymamája, aki már azért más generáció, ő sem szólt soha egy rossz szót sem ránk. Mindig rendesen kedvesen beszélt velem. Sőt! 2 hónapja voltunk együtt a férjemmel, mikor egy esküvőn, a férjem húgának a sógornőjeként emlegetett...igaz hogy lánykérés már volt addigra, de esküvő csak másfél év kapcsolat után...és mégis így elfogadott...


Az említett húg is 13 évesen mondta nekem azt, hogy ha szeretjük egymást, nem számít a kor....amúgy 24 voltam amikor összejöttünk, a férjem meg még nem töltötte be a 21et, csak másfél hónappal később. Sőt, velem vesztette el a szüzességét is:D


Még az anyósom is teljesen elfogadott, pedig 1 szem fiú a férjem 3 gyerek között, élete szerelmétől.... Szóval az ember azt gondolná, hogy tipikus porhanyós...:) egy lány se lenne elég jó a fiának....nemhogy egy öregebb:D és mégsem volt ilyen velem. Ha ez lett volna, a férjemet az se érdekelte volna. És különösebben engem sem. Max egyedül menne a havi látogatásra:D


A tapasztalatlanságról meg annyit, hogy nekem 6 db férfival volt előtte szexuális kapcsolatom. Mégsem tudott egy sem kielégíteni a férjemen kívül. Szóval 24 évesen tőle kaptam életem első orgazmusát.


Na ennyit a tapasztalatlanságról.


Az ismerőseid meg..ne is haragudj, de IQ light mindegyik.

2014. febr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!