Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a baratom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a baratom es nekem most o a mindenem. Nem akarom elvesziteni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Rossz a kapcsolatom a csaladdal. Anyu sz@rik a fejemre, az egy evvel fiatalabb hugom nagyon rossz gyerek es a neveloapam sokat fenyeget minket es ver. 6 patkanyt tartok, ok igazabol a csaladom. 3 honapja vagyunk egyutt a baratommal es miota o van nekem, vegre ertelmet latom az eletnek. Am messze lakunk egymastol, hetente egyszer talalkozunk, azon kivul facebookon beszelunk. Minden lehetseges pillanatban mikor fent van, beszelunk. En viszont felek, hogy tulsagosan ramaszok a nyakara. Probaltam mar hobbit keresni, lefoglalni magam, de nem megy. Mit tehetnek?
2014. febr. 28. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Patkanyt tartasz???

Ha o nem szolt meg akkor hagyad.

Csak erosited ezzel.

2014. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, 6 csodaszep es nagyon okos patkanyt :)

Nem, mar neki is mondtam, azt mondta szeret velem beszelni, de nem tudom...

2014. febr. 28. 00:35
 3/4 menta34 ***** válasza:
csak 6 patkány? az semmi! Tartsál legalább 12-t ha meg akarod tartani a pasid :DDD
2014. febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem neki 1 is bōven sok lenne, nemhogy a 6. :D
2014. febr. 28. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!