Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban élők! Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élők! Ezt járásnak, kapcsolatnak lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Másfél hete járok egy sráccal, de pár dolog zavar már most. Egy héten csak egyszer találkozunk de van h ritkábban. Sosem hív fel telefonon még egyszer sem beszéltünk úgy. Ha hazaér a munkából délután feljön chatre belájkol pár lány ismerőse képét vagy olyan oldalon lévő nőt aki fehérneműt reklámoz. Aztán eltűnik nemhogy egyből nekem írna. Kis idő múlva újra visszajön látja h fenn vagyok de nem ír. Egyedül este későn ír de állandóan fáradt és beszélgetés közepén bealszik nem ír el sem köszön. Alig beszélünk naponta. Ez milyen egy kapcsolat?
2014. febr. 28. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez az én időmben még nem volt kapcsolat.


30+

2014. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég tré
2014. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, egy csomo ertelmes fiu kint szaladgal a nagy vilagban es nincs baratnojuk. Ez a fiu megis mivel tudta kierdemelni, hogy jarjatok. Lefizetett, hogy kapcsolatba legyetek vagy mi? Mast nem tudok elkepzelni
2014. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Egy héten csak egyszer találkozunk de van h ritkábban."


Magyarul legjobb esetben már kétszer találkoztatok, és te ezt járásnak nevezed? Te se vagy valami komoly...

2014. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tedd lapátra az ilyet!

Ez minden, csak nem normális kapcsolat. Tartsd magad többre ennél!


(Nem Ádám a neve?)

2014. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Viktor lehet.
2014. febr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem az a minimum,hogy ha már nem ír chaten,legalább felhív.Vagy ha csak chaten hajlandó kommunikálni,te legyél az első,akinek ír.Sztem ez álkapcsolat vagy fogalma sincs a kapcsolat fogalmáról,mert tapasztalatlan.Vagy csak úgy vagy neki,hogy ne legyen egyedül.Úgy ezek a verziók lehetnek.De mindenképp beszéld meg vele,hogy neked ennél több kommunikációra van szükséged.
2014. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat.
2014. febr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz, ez nem kapcsolat.
2014. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Éreztek egymás iránt szerelmet? Ha nem, akkor ez nem kapcsolat, csak összecsapódtatok, mint a lovak az istállóban.

És ha másfél hete jártok, akkor kb kétszer találkoztatok?

:D


Bocs, ehhez én túl öreg vagyok.


33N

2014. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!