Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha neten ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha neten ismerkedtetek meg egy sráccal és utána személyesen is találkoztok, be kell mutatkozni?

Figyelt kérdés
Be kell mutatkozni az első randin, vagy felesleges, mert úgyis "ismeritek" már egymást?
2012. dec. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha pl netről ismeritek egymást nem kell, elég puszival köszönni vagy rendesen :D
2012. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én bemutatkoznék! :)

Kicsit viccesen, poénosan :)

2012. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja poénosan be lehet, mintha most látnád először :D


Amúgy nem muszáj, de tényleg vicces indítás.

2012. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen, de lehet. Én nem álltam oda lekezelni vele, hogy na akkor így hívnak szevasz, hanem humorosan mutatkoztam be. De volt akinél semmi bemutatkozás féle nem volt, csak szia és ment a beszélgetés rögtön ami jött...
2012. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bemutatkoztam rendesen, mert az, hogy láttam fotón meg váltottunk pár levelet, még nem ismeretség, szerintem. Másrészt egy kézfogásból sok mindent le lehet szűrni.

24N

2012. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen volt a levélváltás, és mit veszel le belőle ha ránézel. Ha távolságtartóbb akkor illik megtartani a 2 lépés távolságot, h közvetlenebb akkor nem kell.
2012. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!