Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal hogy befejezze ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, ő már dolgozik, én még egyetemen tanulok. És állandóan kritizál, mindig beszólogat hogy "ezt így kéne csinálnod, ezt úgy", de nem jó szándékkal mondja hanem ilyen parancsolgatósan. Már szóltam neki hogy fejezze be, nem úgy működnek egyetemen a dolgok mint szakközépben (ő nem járt egyetemre), de akkor is csak beszólogat, hogy "akkor sose fogsz végezni" meg ilyenek.
2014. febr. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd magára egyszer csak abba hagyja ha látja nincs rá érdeklődő.
2014. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha nem leszel olyan te is? A nők mind ezt csinálja csak te még suliba jársz. Ne izgulj te is olyan utálatos leszel.
2014. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rúgd tökön.
2014. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl érzelem kímélő, így én kiosztanám. Én legalább végezni fogok, még ha nem is időben. Az én dolgom, az én bajom. Én sem szólok bele, hogy te hogyan dolgozol. Ha annyira értesz hozzá, tessék itt van, tanuld meg, x idő múlva bezárlak a WC-be egy lappal, hogy megtudd mi az a zárthelyi.
2014. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!