Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissmeinlive kérdése:

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Valami elromlott, hogy hozhatnam rendbe?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jól mentek a dolgok, már terveztük az összekoltozest, nagyjából kész van a házunk.

Kb 2 hete nagyon osszevesztunk. Szakítás lett a vége. 5 napba telt míg mind ketten lenyugodtunk és megtudtuk beszélni. Azóta próbálom helyrehozni, újra olyan meghitte tenni a kapcsolatunkat mint amilyen ezelőtt volt de úgy érzem hogy nem társam ebben. Az isszekoltozes azóta szóba se jött, a festoket elküldte és egy későbbi időpontra hívta őket vissza, ez kb 3hét múlva lesz.

Mit tegyek hogy újra olyan közel legyünk egymáshoz mint azelőtt?! Azt mondja hogy ugyanúgy szeret, sőt meg jobban és hogy ez a pár nap alatt jött rá igazán mennyire fontos vagyok neki de úgy érzem ezek csak szavak, nem érzek tetlegesseget.

Azóta csak 1szer voltunk együtt szexuálisan. Kétségbe vagyok esve ho gy elveszithetem.

20/L



2014. febr. 27. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Igen,kár lenne lemondani arról a jó házról,amit biztosan ő hozott össze.
2014. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Közösen építettünk részben szülők segítségével!!t
2014. febr. 27. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:

mondd el neki, amit érzel. hogy mondani kevés.

ha egyedül viszed a hátadon, egyre nehezebb lesz.

2014. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdésed. Hol úgy írsz magatokról mint felnőtt öntudatos céltudatos felelősségteljes emberekről, hol úgy, mint tizenéves csak a jelenre koncentráló közös jövőt nem tervező tizenévesekről.

Azt pedig, hogy " nem érzem a tettlegességet " - bizonyára csak elírtad, és nem azt akartad írni. mert ha már tettlegesség is volt köztetek, rossz alap a jövőtökre nézve.

2014. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor valami elromlik, akkor is kettőtökről van szó. Miért gondolod, hogy neked magadnak kellene azt helyrehozni ? Vagy tudod hogy te mit rontottál el ? Akkor csak neked van mit helyrehozni, de ha nem, akkor kettőtöknek. :)
2014. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

ez hülyeség a házra pályázol!! be akarod tenni a pics@d az ő házába, hogy élvezhesd és használhasd kifele!

ezért távolodik el tőled mert érzi!

2014. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4#, szerintem érted a tettlegességet is, ha akarod.

"nem látom mögötte a tetteket."

vagy a tenni akarást nem érzi.


nem pofont kért a szeretlek mellé.

2014. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hetes, én értem a tettlegességet, az olyan véletlen elszólások mögött sajnos igen gyakran a valóság áll, még ha nem is vallja be még magának sem szivesen az ember.
2014. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem meg az emberek nem tudnak beszélni, de nem illik őket bszogatni érte.

nekem a hivatásomhoz tartozik, hogy igényes legyek erre, mégis sokszor mellémondok valamit. nincs semmiféle lelki háttere. sok szó van, mindenkit nyelveken beszéltetnek, sok hibát látunk, és hát így processzel az agyunk ezek után.


én egyébként pont az ellenkezőjét érzem a kérdező szavaiból. tettelegesség helyett bántó távolságtartást. hogy persze, persze, szeretlek, de a gondolataimat, meg amit csinálok, megtírtom magamnak.

2014. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es, szó sin b@gatásról, figyelmesen ha elolvasod a kérdéshez írtakat, , értelmesen értehtően ír a kérdező. Egészen jól fejezi ki magát, nem úgy, mint aki nem tud beszélni.

Sajnálnám ha meggondolatlanul cselekedne, és tettlegesség után még esélyt adna kettejüknek.

2014. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!