Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a szerelem segíthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem segíthet egy depressziós, befordult emberen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2014. febr. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez elégge fura kérdés, de ez ember függō.
2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valóban emberfüggő, ahogy az első válaszoló írja. Velem például 180 fokos fordulatot vesz a világ, ha szerelmessé válok, mások lehet leépítik a párjukat, szóval változó.
2014. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szokott, de egyébként egyénfüggő, véleményem szerint. Vannak emberek akik közelsége pozitivitást ad, és vannak olyanok akiktől az ember akkor érzi jól magát, ha távol van.
2014. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Depressziós, befordilt emberrel nem lehet egészséges párkapcsolatot kialakítani. A depressziós emberek kisugárzása nem túl jó, ezért általábana másik nem kerüli vele az efféle kontaktust. Magyarul nagy a valószínüsége a reménytelen szerelemnek, amitõl még rosszabbul érzi magát az ember.
2014. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a viszonzatlan szerelem csak ront rajta.
2014. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.


Nem vagyok szakdoki vagy ilyesmi de aki azért befordult mert szerelmi bánata van vagy sosem volt barátja, barátnője attól is lehet.

Én barátom is be volt fordulva, nehezen találta meg magának a jó társaságot, persze neki más gondjai is voltak amiért nehezen talált magának barátnőt.

Engem megfogott a stílusa, én nagyon megkedveltem, végül megszerettem, és ez most is így van.

A barátom azóta teljesen jól van, boldog, örül nekem, a társaságomba is nagyon jól beilleszkedett.

Szóval rajta ez segített.

2014. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a boldogság, amit egy párkapcsolat magával hozhat, csak időleges. Ahogy szakít a depis, visszaesik, és még a párját is hiányolja majd.
2014. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elbűvölő a gondolat, hogy a boldogságunk egy másik ember függvénye, de -szerencsére- nem igaz. A depressziós emberen egy jó pszichológus segíthet, meg saját maga, mások nem.


ex-depressziós

2014. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp


Ha társra vágysz

2014. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont a viszonzatlan szerelem árthat
2014. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!