Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Hogyan lépjek túl rajta? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba, de ő sajnos nem viszonozza az érzéseimet, és úgy tűnik, soha nem is fogja. Én mindent megpróbáltam, de teljesen közömbös vagyok neki. Ez rettenetes érzés, élni sincs kedvem. Elvesztettem minden önbizalmamat, úgy érzem senkinek nem leszek már elég jó. Annyira szeretem őt, de hiába..

Hogyan felejtsem el? Mikor lesz jobb?

23/L


2014. márc. 1. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Algopirin.
2014. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
idővel jobb lesz,csak győzd kivárni.
2014. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Csak hosszú idő után fogod elfelejteni és lesz jobb. Egyébként ha más emberekkel ismerkedsz, beszélgetsz egy kicsit könnyebb, és talán előbb elfelejted. Velem is így történt. Ja és az is segít rajta, ha nem találkozol Vele és nem látod.
2014. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 attila2142 válasza:
Ne add fel! Én is így vagyok egy lánnyal már nagyon régóta, de nem érdeklem. Ezért próbálok egyre jobb lenni, próbálok rájönni, hogy milyen srácok jönnek be neki. Ez nem igazán tetszik nekem, hogy olyan legyek amilyen nem vagyok, de ha valami csoda folytán sikerülne összejönnöm vele akkor szép lassan, nem túl feltűnően visszaállok a régi stílusomra.
2014. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mindent megpróbáltam alatt azt is érted, hogy elmondtad neki, mit érzel és visszautasított, vagy csak "jeleket" küldözgettél?
2014. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!