Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárssal összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe régebben több évig szerelmes voltam. Aztán nagy nehezen sikerült kiszeretnem belőle. Most újra tetszik és én is neki. Nem tudom mit csináljak mert elvileg osztálytárssal nem túl ésszerű összejönni. Meg lehet hogy a családom se örülne neki ha összejönnék vele mert nem tetszik nekik.. 16/L
2014. márc. 1. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Te még barbi babázzál!
2014. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem gyakran találkozhatsz 16 évesekkel
2014. márc. 1. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen...ilyen 16 évessel mint te, ritkán találkozik,az ember:-/
2014. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor szerintem nincs akadálya. Habár ha később szakítani fogtok tényleg rossz és feszült lesz a helyzet, hiszen nagyon kerülni sem tudjátok akkor egymást, mivel egy osztályba jártok. De remélem sikerül majd helyesen döntened! Sok sikert! :)
2014. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
4%
Házi nyúlra nem lövünk! Egy lányt/fiút részben azért tartassz érdekesnek, mert nem minden délelőttöt együtt töltötök és meg van a maga varázsa, hogy egy héten csak 2-3 találkoztok. Ha meg úgy alakul és szakítotok még nézhetitek egymást 1–2 évig és ez elég kínos tud lenni. Persze nehéz mérlegelni, ha szerelmes vagy. :)
2014. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyanokat akik osztálytársak és összejöttek. Kb 2 éve vannak együtt de megegyeztek ha szakítanak az osztályon belül próbálnak mindent ugyanúgy hagyni
2014. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

jaj, ne már, ez olyan butaság...mi az, hogy házi nyúl? nem a családja és nem ő választotta ki, hogy kivel járjon egy osztályba. most is együtt töltik a délelőttöket, és valamiért mégis csak tetszik neki, szóval nem laposodott el az érdeklődése, ráadásul írja, hogy már nem most kezdődött.

kedves kérdező, én is pont így voltam. először nem sikerült, mert nagyon gyerekek voltunk még, aztán pár év múlva (továbbra is osztálytársak voltunk, és együtt töltöttük a nap nagy részét) összejöttünk, azóta is együtt vagyunk, pedig már egyetemre járunk. és az első hónapokban borzasztó volt, hogy nem együtt kezdjük a reggelt és nincs ott mindig. Most már mérséklődött, de amennyit csak tudunk, találkozunk. Gondolj csak bele! Szerelmet keresel, társat, párt, életed hátralevő részére. Ha már a suliban pár óráig nem tudod elviselni, mi lesz 25 év múlva? Mi az, hogy addig tartok valakit érdekesnek, amíg hetente 2-3szor látom? aki ilyet ír, az még sosem volt igazán komolya kapcsolatban igazán szerelmes.

szumma szummárum, ha szeretitek egymást, hajrá :) igen, benne van, hogy szakítotok. igen, rossz lesz. De ha érettek vagytok a kapcsolathoz, akkor tovább lépni is tudni kell. Ne úgy indulj neki, hogy mi lesz, ha szakítotok. Arra gondolj, hogy vele szeretnél-e lenni, vagy nem. És, ha igen, akkor ne foglalkozz semmi idióta "szabállyal"...

p.s. hiszek benne, hogy mindenki megtalálja a neki való párt :) imádkozom értetek is :)

2014. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))))
2014. márc. 1. 17:01
 9/15 anonim válasza:
0%
Kedves 7-es! Te most az én válaszomat elemezed, kritizálod, inkább fordíthatnád az energiád arra, hogy több,hasznosabb tanácsokkal látod el. Szerintem tarts tiszteletbe mindenkinek a véleményét attól mert te most egyetemre jársz.;)
2014. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

9-es

gratulálok, megjegyeztél egy fél mondatot a válaszomból. nem azért vitatkozom a válaszoddal, mert egyetemre járok. Ezt csupán az idő szemléltetésére írtam, hogy évek múltán sem találom unalmasnak azt, akivel sok időt töltök.

Mivel ugyanebben a cipőben jártam, gondoltam, hogy a saját példámat felhozva tudok segíteni a kérdezőnek. Azt, hogy ez mennyire sikerült, majd ő eldönti. Azért szálltam szembe a válaszoddal, mert tényleg nem tartom túl ésszerűnek, hogy kizárj 20-30 embert a társkeresésből, csupán azért, mert egy osztályba jártok pár évig. Pont az ilyen sztereotípiák miatt bizonytalan a kérdező. Sokkal fontosabb dolgok, hogy szeretik-e egymást, mennyire vannak egy hullámhosszon stb., ezek szerint kellene döntenie, nem pedig olyan miatt görcsölni, hogy egy osztályba járnak. Sajnálom, hogy személyes sértésnek vetted a válaszomat.

2014. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!