Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönni egy osztálytárssal?...

Összejönni egy osztálytárssal? Tényleg ennyire gázos?

Figyelt kérdés

A srác régebben már tetszett, de csak ritkán beszéltünk pár szót, meg tök gyerekesnek tűnt, mert az egyik hülye osztálytársunkat követik a hülyeségben, pedig az a gyerek egy idióta. Most osztálykiránduláson nagyon berúgtak, és azt hittem, hogy hülye, meg gyerekes, de részegen nagyon durvákat mondott, hogy milyen családi problémáik vannak, hogy mit mond az edzője neki, és hasonlókat elmesélt, rájöttem, hogy neki sem olyan könnyű. Aztán szerencsére lenyugodott, nem fulladt a vízbe sem bele, leültünk szépen a lépcsőre. Eleinte sokan voltunk, de a végére ketten maradtunk, ekkor részegen ott mondta nekem, hogy én milyen jó vagyok, mert én vissza merek szólni annak az idiótának akikkel csinálják a hülyeséget, ő meg fél, meg tartozni kell valakihez... Itt én meg elsírtam magam, hogy basszus, én úgy megyek be az osztályba, hogy már azzal is piszkálnak, hogy válaszolok a tanárnak. Itt elkezdett ölelgetni meg puszilgatta a homlokom, aztán megcsókolt, aztán mégegyszer, meg még sokszor. Mondtam, hogy részeg, de ott mondta, hogy én szimpatikus vagyok neki, meg stb. Aztán egy másik csajjal elvolt, aki nyomult rá, annak a melleiért volt oda:"D. Azt mondtam is neki, de azt mondta, már józanon, hogy az volt azért, mert részeg volt, de amit velem csinált, az nem azért volt. Ma dumáltunk pár szót a suliban, kimentem, ő már kint állt, odamentem, hogy miért van kint egyedül, mondta, hogy várta hogy mikor esik le nekem, hogy azért ment ki, hogy én is kimenjek. Aztán jött pár osztálytársunk, kérdezte, hogy csinálunk-e cirkuszt a majmoknak, szóval adott pár puszit.


Lehet ebből baj? Eddig ő is vagy beszólt valamit, vagy csak csendben hallgatták ahogy a hülye oszt mindenkit. Most meg hogy sose úgy gondolta, hogy megbántson vele.


A másik baj, hogy a csaj, akinek a cickóit imádta, az nagyon nyomult rá, mikor mi visszamentünk, akkor is rögtön betámadta, meg mikor kint beszélgettünk ketten, akkor is a többiek mondták, hogy most ne jöjjön oda, de nagyon erősködött, meg hogy miért hagyták velem, stb. Ma meg egész nap pofákat vágott. Eddig úgy ahogy jóban voltunk, most meg gondolom haragszik.


Vélemények?:/


2013. jún. 3. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kedveled, és ő is téged, akkor nincs miről beszélni. Akkor a másik csaj is nyomulhat, ahogy akar.

Előbb-utóbb a fiúk is felnőnek és rájönnek h jobb ölelgetni a lányokat mint cikizni őket :P

2013. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak máskor még azt is megkaptam, hogy milyen csúnya vagyok, most meg... Oké, rájön, de azt is elmondta a depizős résznél hogy fél, meccsen hogy elrontja, hogy később nem tud majd normálisan pénzt keresni, hogy csak az valaki akinek pénze van, és hogy ő a szüleinek is akar majd hazaküldeni, nem csak a saját családjának, aztán azt is elmondta, hogy fél megszólítani lányokat, vagy gondolom az ilyen komolyabb dolgokra gondolt, mert amúgy egyáltalán nem visszahúzódó. Aztán mikor engem felhúzott ezzel hogy én milyen jó vagyok, hogy nem félek, akkor tört el a mécses, hogy nekem is rohadt sz*r, ott elkezdte puszilgatni a homlokom, meg minden..:D


Meg mondta, hogy nem tűnt-e fel nekem, hogy kereste a társaságom, meg hogy már mióta várta, hogy kettesben legyünk, stb...

2013. jún. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!