Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér vagyok, de már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, de már nagyon vágyom egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

[link]

Kb. így nézek ki. Jó ideig próbáltam magan azzal hitegetni, hogy még nem állok készen egy kapcsolatra, van időm, de már borzasztóan vágyom rá! :( Úgy érzem, a súlyfeleslegem miatt nem tetszem senkinek, mert tényleg, idáig senki nem mondta, hogy csinos lennék. Elkezdtem rendszeresen sportolni, és az étkezésemen is fokozatosan változtatok, de még sok idő, míg csinos leszek. Miért ilyen nehéz? :( Úgy érzem, kövérként nincs jogom a boldogságra.


2014. márc. 1. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Nincs is.Foggyál le.
2014. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát... elsöprő egyéniségnek kell lennie, aki ekkora túlsúllyal le akar nyűgözni, ez tényleg sok.
2014. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Kezdj el bármilyen sportot ami tetszene, akár tánc vagy futás. Én sem voltam vékony de minden nap futok, és javít a kedvemen meg az alakomon is. De így is találnál párt szerintem.
2014. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

fogyjál le

kalóriabazis.hu

2014. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs kapcsolatod mert nem vagy elégedett magaddal. Fogadd el és szeretsd magad, ha ez csak úgy lehetséges, hogy lefogysz, akkor legyen hozzá türelmed és kitartásod! Egyszer élünk, ne feledd! :)
2014. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
91%
Azért annyira nem vészes a helyzet mind egyesek beállítják, hogy "foggyál le".
2014. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én több ekkora nőt is ismerek, akik boldog párkapcsolatban élnek, összeházasodtak már, stb...
2014. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyan hosszú szöveget, miért nem olvassátok el? Írtam, hogy már aktívan sportolok. (heti 3-4x 2-2.5 óra)
2014. márc. 1. 17:15
 9/24 anonim ***** válasza:

A kép alapján annyira nem vészes. De fogyni tényleg érdemes lenne. A lényeg, hogy egészséges életet élj, mozogj, normálisan táplálkozz. :)

35F

2014. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bàr nekem nem jönnélbe.De igen neked is jogod van a boldogsàghoz csak mert kövér vagy,szerintem a sulycsoportodbol keresgélj,hajrá
2014. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!