Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy annyira vágyom már egy kapcsolatra, hogy depressziós lettem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még sosem volt kapcsolatom, a sukiban soora jönnek össze az emberek...

Nincs máshoz kedvem, csak romantikus filmeket nézni, sírni rajta, zenét hallgatni és ábrándozni. :(


2014. jan. 28. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán, velem évekig ez volt! De már túlléptem a témán, és tudom, hogy egyszer eljön az én időm :)

22/F

2014. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sterling.archer ***** válasza:
Dobj egy uzit,es megoldjuk a problemad x)
2014. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet. Velem is hasonló a helyzet, persze én idősebb vagyok korábban próbálkoztam már nem sok sikerrel, egyszer váratlanul összejöttem egy lánnyal én szerelmes lettem belé de 1,5 hónapig tartott, az is csak az átverésről szólt inkább semmi másról. :(

Franc se tudja.

Én pontosan tudom magamról hogy szeretethiányos vagyok, sajnos nem vonzom a lányokat a külsőm miatt ezt már beláttam, bár sajnos sokáig nem voltam hajlandó tudomásul venni ezt a tényt. Sajnos a társasági életem is már a nullán van voltak más gondjaim is ez hosszú....


Én egyet mondok neked hogy próbálj meg picit változtatni magadon, hátha, vagy tedd fel magadnak a kérdést. Miért nincs még barátom?

És gondolkozz e rajta mi lehet az oka. Kérdezz rá a barátaidra stb... Vagy lehet nem találtad meg még azt a fiút akivel igazán összeillenétek.

Nem csak te vagy így ezzel, nyugodj meg :) És 17 éves vagy nem vagy semmiről lemaradva. Még nekem is mondják hogy 21 évesen még ráérek csajozni, tudom nem egyszerű mert eddig én megvoltam de egyre jobban kivagyok már éhezve egy lány szeretetére.

2014. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez volt, én is így éreztem, de hidd el hogy olyasvalakivel nem érdemes összejönni akiről már az első pillanatban érzed, hogy nem illetek össze, ennél sokkal inkább érdemes várni arra akivel tényleg vonzódtok is egymáshoz és egy hullámhosszon is vagytok :)


Tényleg bármikor megváltozhat ez a helyzet, lehet hogy még egyszerűen csak nem futottál bele senki olyanba akivel jól kijönnétek, nem biztos hogy miattad van :)


Járj el olyan helyekre ahol hozzád hasonló gondolkozású emberek vannak, az ha más nem akkor eltereli a figyelmedet, de párt is nagyobb eséllyel találsz ha "jó helyen keresel".

2014. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan 12-13 éves koromtól kezdve én is minden nőben rögtön azt láttam, hogy talán majd ő lesz az én első nagy szerelmem. Aztán egyszer csak eljött az első lány, akivel ez valahogy föl sem merült. Úgy találkozttunk hetekig-hónapokig, hogy egyikünk sem gondolt ilyesmire. Aztán egyszer csak mégis ő lett az. :) Szóval lehet, hogy a te elsőd is ott van már közel, csak nyitva kell tartanod a szemed. :) (Az nem lehet, hogy tudsz is már olyanról, aki szívesen lenne veled, csak ő meg neked nem tetszik?)
2014. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!