Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok a barátnőmmel telefonál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok a barátnőmmel telefonálni! Ő állandóan hív és megsértődik ha én nem keresem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
fél-egy órákat beszélünk de sztem időpazarlás, meg telóba sokszor vitatkozunk, plusz nem az igazi, akkor már inkább msn. de ha ezt elmagyaráznám neki csak rosszul esne vagy összevesznénk rajta. nem hiszem hogy van megoldás erre, csak véleményeket szeretnék hallani. köszi.
2009. dec. 12. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki msnen, hogy felesleges ennyit beszélni mobilon. És ne úgy értse, hogy vele van bajod. Ügyes légy.
2009. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ingyen telefonál barátnőd vagy mi? :)

Hát ha nem szeretsz vele telefonon beszélni akkor mond meg neki... én személy szerinte szeretek barátnőmmel telefonálni, napi átlag fél órán beszélünk, de van amikor 2-őt is. Mondjuk mi ingyen hívjuk egymást, meg mindíg van téma. :)


De volt egy barátnőm még anno aki sokszor felhívott (hasonló lehet a szitu mint nálad) és semmi közös téma nem volt, mindíg csak fárasztott hogy na mondjak már valamit dobjak fel egy témát... mondjuk én utálom az ilyen erőltetett beszélgetéseket, mondta is neki hogy csak akkor hívjon hogy ha tényleg akar valamit mondani, mert ennek egy nem sok értelme van... Mondjuk ezen egy kicsit besértődött, de utána abbahagyta a felesleges telefonálgatásokat, úgy hogy megérte a dolog :)

2009. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem utálsz vele telefonálni, csak túl soknak tartod az állandó telefonálást. Sosem értettem, hogy miért kell óránként beszélni, ellenorizgetni a másikat. Lehetséges, hogy a barátnod nem bízik benned, és ha még telón is veszekedtek, akkor ez a kapcsolat felesleges.

Egy kapcsolatnak a kolcsonos bizalomról, odaadásról, szeretetrol kellene szólnia és arról, hogy jól érzitek magatokat egyutt, mindent meg tudtok beszélni, nem pedig a féltékenykedésrol. Szerintem beszéld meg ezt vele személyesen, mondd meg neki, hogy bízhat benned, ha pedig nem sikerul megoldani ezt a problémát akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak.

Sok sikert!

2009. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 13:58: igen, t-perce van, meg én is szeretek vele beszélni csak kényelmetlenebb mint élőben.. 14.10: igaz, soknak találom..de szeretjük egymást és megbízunk a másikban, lehet csak még nem alakult ki ez rendesen. :)
2009. dec. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!