Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy nagyon rendes, kedves lányból kihoztam a k*rvát, még senki sem tudta rajtam kívül. Mi legyen?

Figyelt kérdés

És most emiatt el akar felejteni, le akar rázni, ki akar törölni magából, mert mindig felkavarom...

Mit csináljak? Rohadtul szeretem...


2009. dec. 12. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben? Hogy érted, hogy kihoztad belőle a k*rvát?
2009. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az mit takar pontosan,hogy "kihoztad belőle a k*rvát"?Olyat csináltatok szex közben,amit valójában nem is akart,és most ezért haragszik rád... vagy nem értem... ??
2009. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy az ő hatására a lány elkezdett k.rvásan viselkedni. A csaj rájött hogy hülye volt, és most a srácot dobni akarja. Valami ilyesmire gondolok én.
2009. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát.. Szűz volt, meg ilyesmi... Én meg már első alkalommal elég durva dolgokba vittem bele, mert fel voltam pörögve... És most undorodik tőlem...
2009. dec. 12. 14:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan mibe vitted bele??
2009. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hagyjuk most ezt... A lényeg az, hogy szerintetek mit csináljak? Úgy gyűlöl, hogy mindenhonnan elzavar, ordibál, stb.
2009. dec. 12. 14:31
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
hehe, zavarja hogy találkozott a valódi önmagával. :D Evvan...majd megszokja
2009. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És most engem bánt ezért?

Lett is egy fickója, egy ilyen csendes, rendes izé, aki mindenre bólogat.

2009. dec. 12. 14:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, h nem mondod el mi miatt utál, szerinted mi honnan találjuk ki a megoldást a kérdésedre??


Nem tudjuk ki vagy, nem tudom mit parázol azon hogy leírd mit tettél...?!

2009. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Volt anál, orál, minden, kb. 3x volt orgazmusa, és mikor másnap beszéltem Vele, már elkezdett utálni. Közös ismerősünknek meg mondja, hogy ez a rohadt perverz köcsög! Meg hogy tudtam én ezt megtenni? Ilyesmiket.
2009. dec. 12. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!