Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül a negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül a negatív dolgok elől?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Volt egy kisebb szünet köztünk, majd kibékültünk. "Utolsó esély"-féle a kapcsolatnak.

Az elmúlt időszakban, ha valamit észre vettem, ami neki negatív és egyáltalán nem tetszik, be vágta a hisztit, elment, kerüli a "konfliktust". Egyáltalán nem azért jelzem felé, hogy veszekedjek, hanem azért, hogy meg beszéljük őket.

Azóta, mióta egy ilyen eset óta ott hagyott a házuk előtt, nem igen merem felhozni neki, hogy pl elhanyagolva érzem magam. Ha kérdezi miért és én el kezdem kifejteni, rá vágja, hogy ez nem így van. Nem látja a saját hibáját.

Egy csomó mindent ígért, ide-oda menni, bár nem ezen van a hangsúly, hanem az ígéreten. Nem hánytorgattam fel neki a mai napig. Ma is ígért valamit, majd szerinte nem felejtette el, csak az edzése húzódott el. Én mégis egy egész délutánt vártam arra, hogy életjelet adjon magáról és eldicsekedje, elhúzódott az edzés.

Az önbizalmam egyre kevesebb. Nem szoktam annyira "kirittyenteni" magam, de ha meg teszem nem veszi észre. (Na de ez nem ide tartozik).

Remélem értitek a problémám és aki tud az el tud látni tanáccsal, hogy mégis milyen módon beszéljem ezt meg vele, hogy vezessem fel, stb.

Előre is köszönöm! 20/L


2014. márc. 1. 21:02
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem kár erőltetni, nem egy világ vagytok, legutóbb én is egy ilyen túlérzékeny lánnyal kerültem össze, aki abszolút kerüli a konfliktust, mindig azt mondta, hogy megbántom, pedig csak kifejtettem a véleményem, mert meg akartam vele beszélni a gondomat. Így a vége az lett, hogy semmit se tudtunk normálisan megbeszélni, mert mindig sértődés, megbántódás lett a vége megoldás helyett.

26F

2014. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miután lehiggadt, már felfogta, mit akartam, de amikor bele kezdek, ott és abban a pillanatban ő támadásnak véli a dolgot.

Biztos van rá megoldás, nem ilyen volt, most mégis hárít, ahelyett, hogy ő is a megoldást keresné.

Nem vagyok egy feladó típus és tudom, hogy van megoldás, csak egyenlőre nem jöttem rá, hogy mi az, ezért írtam ki a kérdést.

De köszönöm a válaszod!

2014. márc. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!