Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar másokat az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat az, hogy modell barátom van?

Figyelt kérdés

Számos alkalommal kapom meg mind a barátnőimtől, mind a barátaimtól, hogy csak azért vagyok együtt a barátommal, mert nagyon jóképű és remek teste van. Hiába magyarázom, hogy amikor megismertem nem ez számított, előtte is voltak helyes fiúk az életemben, tetszett, de ezt kismillió másik emberről is elmondhatom. Ez a srác kedves volt, érdeklődött, meg akart ismerni, a külseje ellenére kicsit sem volt beképzelt, egy barátnőm félmondatából tudtam meg, hogy modellkedik, ő nem is merte elmondani, félt, hogy ez negatív reakciót váltana ki belőlem. Nagyon szeretem, és nem értem, miért mondanak el mindenféle felszínes r*bancnak a hátam mögött, ő egy igazán jó ember. Nem tudom, hogy féltékenyek vagy tényleg bűnnek számít, ha valakinek ez a típus tetszik. A szépérzékemen nem tudok változtatni, lassan már ott tartok, hogy én érzem magam rosszul, amiért nem vonzódom mindenkihez, akinek a személyisége rendben van, hiszen mindenhonnan azt üvöltik a pofámba, hogy "a külső nem számít, az kit érdekel, miért vagy ennyire sekélyes, lehet, hogy megfog, de hosszútávon semmit sem ér".


21/L



2014. jan. 24. 11:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
kisebb gondom is nagyobb ennél, elvesztettem azt a lányt akit szeretek
2014. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Mit foglalkozol velük?

Még jobb kérdés: -Ők mért foglalkoznak ezzel?

Talán azért mert féltékenyek..

2014. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Irigyek és féltékenyek. a lényeg hogy te boldog légy őket meg szard le
2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Marc Bolan ***** válasza:
85%
Valószínű,hogy féltékenyek. Nem kell velük foglalkozni.
2014. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez van. Volt egy ismerősöm (nő) míg nem modellkedet. Addig még normális volt, bár volt egy huzása amivel kihuzta a gyufát. Na de beszélgettünk továbbra is és modellkedni kezdet. Egy olyan beképzelt bunkó lett, hogy nekem esett olyan dologért ami nem volt igaz csak a beképzeltsége hitette el magával. Isten áldja ahol van, de engem nem érdekel. Szóval próbáld meg megérteni, hogy mások miért nem kedvelik a modelleket.
2014. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Féltékenység, irigység. Nem kell velük foglalkozni, majd megunják.
2014. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem vagyok féltékeny...
2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
se irigy
2014. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Értem én, csak ő sosem adott alapot arra, hogy bunkózzanak vele/velünk. Megjegyzem, a lányok korábban próbáltak flörtölni, aztán a sikertelen kísérletek után álltak a fiúk mellé, miszerint irgalmatlan bűn az, ha valakinek tetszik a szép, mert aki szép, annak takargatnivalója van.
2014. jan. 24. 12:15
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
engem nem zavar, áldásom Rátok. Amúgy nyilván nem mindenkit zavar, csak a kisebbrendűségben és kóros irigységben szenvedő fiú, és lányismerőseidet.
2014. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!