Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Volt veletek olyan, hogy egy haveri baráttal/barátnővel pásztoróráztatok?

Utána hogyan tudtatok viszonyulni egymáshoz? Volt, hogy utána valamelyikőtök többet érzett a másik iránt, mint "haverság"?



2014. márc. 1. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Maximálisan elítélem. A barátom a barátom a párom meg a párom. Minek keverjem össze a kettőt és bonyolítsam ezzel is az életemet?
2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen volt...sajnos
2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem jó dolog a barátság extrákkal de veszélyes mert ha egyik elkezd többet érezni akk elronthatja a barátságot

vagy ha mindkettő elkezd többet érezni összehoz titeket :D

2014. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt. nem volt probléma belőle. úgy vagyok vele, hogy nem kell valakivel járni, meg szerelmesnek lenni, hogy szex is legyen.
2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Igen..nálam az első volt :(

Ezért döntsétek el hogy barát vagy kapcsolat

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt ilyen, ugyanúgy jóban vagyunk, néhay volt több, ennyi
2014. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen lehetetlenség, hiszen a nők mindig azt hangoztatják, hogy nekik a szexhez kell az érzelem is. Vagy ezt a barátásgra értették, az már az?:O:D
2014. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Éppen ezaz! Lányként teljesen el tudtam határolni. Nem készített ki lelkileg.

De a srác több év elteltével(!!) közölte, hogy akkor elkezdett érezni irántam valamit, ezért hagyta akkor abba.

Amióta ezt elmondta, azóta pedig kerül.

Kicsit összezavarodtam ezzel kapcsolatban...

2014. márc. 1. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Előfordult. Hátőő, egy jó ideig utána nem beszélgettünk, mert visszament a pasijához, aztán néha időnként ráírunk egymásra meg összefutunk egy vízipipára.
2014. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!