Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatok, ha mind csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok, ha mind csak olyan pasikkal járok, akik úgymond 'nincsenek felnőve a kapcsolathoz' amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki rosszul értené, nem szexuális vonatkoztatásban mondom. Pl. a legutóbbi pasim nagy szoknyavadász volt mielőtt összejöttünk, de a mi kapcsolatunkat komolyan gondolta. De mivelhogy nemnagyon volt komoly kapcsolata azelőtt, amikor valami baja volt elzárkózott, és nem akarta elmondani mi a baj. Többféleképpen megpróbáltam kiszedni belőle, de soha nem eröltettem. Másfelöl pedig nem tudta magáról, hogy mit érez. A barátainak azt mondta( miután szakítottunk) , hogy megölelne, megcsókolna, de nem szeretne járni velem... és az az igazság, hogy túl tenném magam rajta, ha találnék egy normális kapcsolatot, de mind ilyen pasik, akik velem egyidősek...
2014. márc. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem járj ilyenekkel, ill. ne ilyenekkel járj. És mi van, ha nem veled egyidőset keresel? Nem a világ vége.
2014. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress tovább, attól hogy páran ilyenek, nem minden férfi lesz ilyen akit megismersz. ha beleunsz, válts korosztályt vagy keress más típusút
2014. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg rendesen az embert, mielőtt összejössz vele. Én is hülyelányokkal jártam eddig. Azóta inkább vagyok egyedül, mint egy gyökérrel :D
2014. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom közel vagy a 16-hoz kedves kérdező.


Nem is csodálom, a te korosztályod, de még a 22 alattiak nagy része is elég érdekesen látja a világot, beleértve a párkapcsolatokat is.

2014. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél leszbikus.
2014. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, közel vagyok a 16-hoz, de őszintén mit tudnék csinálni? Vágyok egy kapcsolatra, de soha nem szeretek olyan kapcsolat részese lenni amelyiknek látom a végét.. erre a fiúk azt mondják, hogy nem akarják 'elkötelezni' magukat.. a nálam több mint 3-4 évvel idősebb pasikra meg nem bukok...
2014. márc. 1. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
???? :DD 16 éves vagy nem 25! Kicsit ülhetsz a popsidon! Aztán majd jön valaki. Nem kell folyton kapcsolatban lenni, csak hogy legyen!
2014. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!