Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tetszem neki?

Figyelt kérdés

22/L vagyok. Főként pasik válaszoljanak! A jelek amiket adott: megsimogatott(hajam,vállam) többször is, váratlan helyzetekben, megpuszilta a fejemet, megölelt, térdet hajtott előttem. Amiket mondott: nagyon érdekesnek tart, megtanítana egykét dologra, tipikus nő vagyok, és néhány erotikus célzás is volt. Meg amikor nem voltam suliban, akkor azt, hogy nagyon hiányoztam neki, és hogy holnap is lát-e? Szemezünk is, ő többet néz én kevesebbet, nem merek...

Elég érdekes. Tényleg tetszem neki vagy csak unatkozik? Fél éve ismerjük egymást.


2009. dec. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
pff..cicám..tetszel neki..xD
2009. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudok szó nélül elmenni mellette: "megtaníta egy-két dologra". Ez annyira szánalmas! Mintha kislány lennél, akinek a tapasztalt apuci majd megmutatja, hogy kell bármit is csinálni...
2009. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
csak megakar kettyinteni
2009. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!