Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem, felhívtam, de nemtudta hogy é vagyok, barátnőmre gondolt, hogy vele beszélt. És engem úgy jellemzet hogy szerinte kicsit nagydarab vagyok. És utána még pár szót beszéltünk, és letette a telefont. Meg azóta is ha egy légkörbe vagyunk, általába háttal ál nekem, viszont eddig, elég sokszor volt olyan hogy nézett stb. Vagy talán barátnőm tetszik neki? Viszont barátnőmről meg tudja hogy komoly kapcsolata van. :S Segítsetek.
2010. febr. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem fogyjál le
2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uhh,ez cink....Am bnöd nevében beszéltél vele és megkérdezted,hogy mit gondol rólad? XD
2010. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
háát szerintem nem tetszel neki meg lehet h bnőd se....de attól még megtetszhetsz neki ;)
2010. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18:37 XDXDXDXDXD
2010. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

figyu..sztem azthiszi h a "barátnőd" aki igazából te voltál a telefonban, szóval h össze akar titeket hozni, és azért mondta ezeket h nagydarab vagy h a barátnődnek esze ágába se jusson h te meg ő valaha is egy pár lesztek.

Sajnos ez van. Ennél egyértelműbben nem is mondhatta volna h nem akar tőled semmit. :/

2010. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Tank Aranka !


Fogadd el dagadt vagy a kutyának se kellesz. Vagy Norbi Duci tréningezz ! :)

2015. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!