Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartom már magam alkalmasn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom már magam alkalmasnak a párkapcsolatokra, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ahogy múlnak az évek, egyre kevésbé vagyok attraktív, egyre kevésbé vagyok érdekes, szórakoztató, kedvelhető, és még sorolhatnám. Jöhet ide minden, ami egy párkapcsolatba szükséges. Mintha mindezek szépen lassan "elvándorolnának tőlem", és csak egy ember marad, se több, se kevesebb.
2014. márc. 2. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező 5, szinte egyszerre irtunk, most mit vagy ennyire felháborodva?:D
2014. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

10 Ez nem kiégés. Egyszerűen felnőtt, és nem kell neki a selejt. Ha kitart, megfogja találni. Lehet m ost, lehet évek múlva. De meg lesz neki, ha nem alkuszik meg a selejttel.



Kérdező, mit ittál? és mennyit?:D

2014. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez!!! És már az életre sem, persze nem akarok meghalni, de semmi értelme nincs, tudnék mesélni...

40f.

2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hogy kiégés e vagy sem, fogalmam sincs, én pár nap múlva leszek 22. abszolút nem vagyok megalkúvó típus...
2014. márc. 2. 21:26
 15/15 A kérdező kommentje:
amúgy azzal egyetértek, hogy a felnövéshez van köze xP
2014. márc. 2. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!