Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a normális, ha a héten mennyi időt töltenek együtt a párok?

Figyelt kérdés
Neked illetve a párodnak mekkora az igénye a találkozásra? Életkort és nemet is írjatok!

2014. márc. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

20 vagyok, ő 18. Én abban a városban járok egyetemre, ahová ő gimibe és ahol ő lakik. 14-ből 11 napot ebben a városban töltök év közben.


Hetente 2-3-szor találkozunk pár órákra.


Mondjuk kedden találkozunk a sulija után és sétálunk a városban, beszélgetünk, beülünk valahová.

Csütörtökön felmegyünk hozzájuk suli után amíg nincsenek otthon a szülei és szexelünk, együtt vagyunk.

Szombaton átjön hozzám az albérletbe és itt van 6-8 órát. Szexelünk, stb.

Ilyen egy átlagos hét.


Be is baszna ha nagyobb igénye lenne a találkozásra. Szerencsére vannak barátnői akivel el tudja foglalni magát és nem akar rám akaszkodni, vagy ha igen, akkor nem hagyom.

2014. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4, maximum 5 nap találkozás egy héten. Ebből mondjuk 2-3 nap az ottalvás. 22/f. Én se szeretem, ha a párok egymásra akaszkodnak és elveszik egymástól az összes idejüket, bár nem fogalmaznék olyan bunkón, mint az 1-es.
2014. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a normális, ami mindkettőtöknek jó.


Mi minden nap találkozunk. A barátomnak erre van igénye. Én ha elfoglaltabb vagyok, jobban szeretem, ha kimarad egy nap. De a heti 6 nap találkozó mindig meg van. Ez esti 2-3 együtt töltött órát jelent + együtt alvasát, mind a hat napon. Hétvégente többet vagyunk együtt. De ebben az együttben benne van, az egy légtérben, "külön" töltött idő is.

2014. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!