Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a volt barátnője nevét mondta rám?

Figyelt kérdés
A párom véletlen a volt barátnője nevét mondta rám. Észre vette, úgyhogy gyorsan el is hallgatott, majd mondta, hogy direkt mondta azt... Fejéhez vágtam, hogy azért mondta, mért még gondol rá. Ezt cáfolta. Szerintetek? Tapasztalt már valaki ilyet? Nagyon elszomorit
2014. márc. 2. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak megszokás
2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régi reflex? A férjemmel az elég zajos válása után ismerkedtem meg. Egyszer felhívta az exnej, kocsiban ültünk, kihangosítón beszélt vele. Cicának szólította, amit addig észre sem vett, amíg nem szóltam.


Ott egyértelmű volt a berögződés.

2014. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 3 éve nincsenek együtt, vagy több. Nem is voltak együtt sokáig, másfél évig csak. Többször akarta vissza 'szerezni' a lányt még előttem. Eddig legjobban őt is szerette. Úgyhogy, nagyon el keseritet, ez a mai szitu. De még bocsánatot sem kért mert minek
2014. márc. 2. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én mikor összejöttem a párommal kb egy évig az exem nevén szólítottam néha. Nézd 5 év alatt annyira megszoktam azt a másik ffi nevet, hogy automatikusan az jött a számra. De mindegy mert ő is mindig máshogy hívott, igaz nem az exe nevén, de neki is beletelt jó egy évbe mire rájött, hogy nem Orsi vagyok ;)


Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni, a megszokás nagy úr, nem jelenti, hogy még érez valamit a lány iránt. És bár nem hívom már az exem nevén a páromat néha még mindig majdnem az csúszik ki, pedig már két éve együtt élek a párommal :/ :D Szerencsére nálunk ebből nem volt sosem sértődés.

2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!