Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy ideje együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje együtt vagyok a párommal de ő még mindig nem mondta el a szüleinek, hogy van barátnője, mikor várhatom, hogy elmondja?

Figyelt kérdés
Eléggé kerüli a témát.Én nem akarom neki felhozni.Nem akarom hogy azt érezze hogy nyaggatom vagy piszkálom vele.Azt igérte ,hogy el fogja mondani de már 3-4hete tologatja ,hogy majd ekkor majd akkor...És nekem ez hogy gyakorlatilag titkol nagyon rosszul esik...Azt mondja hogy el akarja mondani de én mégis valahol úgy érzem hogy nehezen kezd bele...Mivel ösztönözhetném a dolgot?
2014. febr. 3. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
talán szégyell téged?
2014. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem.azt mondta hogy ő nagyon büszke rám
2014. febr. 3. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Vélhetően megvan az alapos oka, ha nem mondja el.

Barátai tudnak rólad, szoktatok rendszeresen velük is találkozni? Ha igen, akkor nincs gáz szerintem.

Ne nyaggasd - egyáltalán miért olyan fontos ez?

Lehet alkoholisták, vagy sejti, hogyan viselkednének veled és nem akar ennek kitenni.

2014. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor színlelj sértődöttséget. de most komolyan, az nem állapot, hogy büszke rád és nem mutat be
2014. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Fiatalok? Lehet, hogy a szülei nem örülnének, ha van barátnője, mert azt szeretnék, hogy csak a tanulásra koncentráljon.

Vagy lehet, hogy korábbi barátnőjével volt valami rossz tapasztalat, pl. szülei beleszóltak nagyon a dolgaikba, ezért nem szeretné még, hogy tudjanak rólatok a szülei.

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi az akadálya, de nem számon kérően, csak magyarázza el neked, hogy te is tudd az okát.

2014. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rád büszke, és nem téged szégyell, akkor elképzelhető, hogy a családját szégyelli előtted. Próbáld meg kiszedni belőle, hogy mi gátolja abban, hogy beszéljen rólad otthon, bemutasson stb., mert a kapcsolatotokra sem vet túl jó fényt, hogy ennyire se bízik benned, hogy őszintén elmondja, ha van valami baja.
2014. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
próbáltam efelé is puhatolózni de azt mondja hogy semmi ilyen nincs a szüleivel kapcsolatban..nem tudom hogy mit tehetnék még
2014. febr. 3. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe, a végén csak rájöttem..nem gondoltam velem olyan véresen komolyan.:) Remélem veletek nem ez van.
2014. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és félek hogy ahogy telik az idő egyre kevesebb az esély rá hogy elmondja...
2014. febr. 3. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent ez a dolog rosszat.


Annak idején mikor a férjemmel összejöttünk, eleinte én sem mondtam el itthon hogy van valakim. Egyszerű oka volt: akkoriban többször előfordult hogy miután elmondtam, rögtön szakításra került a sor különböző okok miatt.

Nem akartam rögtön elmondani, csak ha biztosabb már a kapcsolat, tanulva abból hogy felesleges túl korán áradozni, aztán meg megmondani hogy vége....3 hét után mondtam el hogy együtt vagyunk. Ráadásul 5 hónap után mutattam csak be a családomnak amikor már jegyesek voltunk.


Ne erőltesd, mert csak megunja a srác és a végén még szakít veled.


Én jobban örültem volna ha többet vár a férjem a bemutatással... mert engem meg 2 hét után bemutatott az anyjának és én ezt korainak éreztem. 1 hónapon belül már a testvéreit is megismertem. Nekem ez gyors volt, nem örültem neki.

2014. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!