Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha még 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha még 26 évesen nem voltam lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy két lány akinél lehetne valami komolyabb de egyrészt ha ezt elmondanám tuti minden maradék esélyem elszállna másrészt szégyenlem is...


Nem tudom, hogy és mikor, kéne kezdeményeznem a szexet eddig minden "kapcsolatkezdeményem" ellaposodott és elhagytak másért vagy elbarátosodott, mert nem tudtam túllépni a gátlásaimon, vagy mert túl 'nyálassá' ragaszkodóvá váltam ezzel együtt.


Talán gátlásaim azon alapultak hogy nincsen különálló lakásom most szobát bérlek előtte meg egy átjáróház volt a szobám a félőrült apámmal szép kis gyerekkor volt mondhatom.


Ez egy öngerjesztő folyamatnak tűnik egy ördögi körnek amiből nincsen egykönnyen kilépés.


Talán el kéne mennem egy hivatásoshoz mondjuk a rosszlányok.hu-ról?


Eddig azért nem mentem el mert abban bíztam hogy majd az igazival romantikus módon megtörténik de ez a pillanat soha nem jött el.


Keveset mozdulok ki otthonról mert sokat dolgozom, és ismerőseim sem nagyon vannak.


2014. márc. 3. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne hátrány. Az őszinteség sosem az. :) És hahó, még csak 26 vagy, de felnőtt férfi... nincs miért aggódnod!
2014. márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Szerinted mit kéne tennem?
2014. márc. 3. 02:16
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Az elkeseredett, önmagàt sajnáltató férfiakat senki sem szereti.

Ha làtod mik a hibàid változtass rajtuk.

Mondjuk az, hogy eddig nem volt normális kapcsolatod joggal fog egy lànyt elijeszteni. 25 évesen én se szeretnék senkinek sem az anyja lenni.

Az meg, hogy megfordul a fejedben, hogy prostihoz menj szànalmas.

Mondjuk én szóba se àllnék olyan fiúval akinek ez egyàltalàn eszébe jut. De sok nőnél hihetetlen alacsonyan van a mérce, ès nincs olyan férfi akivel ne állnànak le.

Komolyan ahhoz milyennek kell lenni, hogy ne talàlj nőt?

El se hiszem, hogy próbálkozol egyàltalán.

2014. márc. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De igenis próbálkozok csak a végem mindig az hogy leráznak vagy barátként kezelnek jobb esetben..


Hallgatom a tanácsaidat.


Persze hogy szánalmas de egyszerűen nem tudom mit kéne tennem..

2014. márc. 3. 02:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Vagy az a sorsom hogy magányos maradjak végleg.

Eddig senki nem vett komolyan..

Senki.

Nem merek szexet sem kezdeményezni de még a témáról is maximum felszínesen merek csak beszélni. Nincs akkora önbizalmam sem meg nem is vonzódik irántam ilyen szinten senki.

2014. márc. 3. 02:49
 6/8 anonim ***** válasza:
De ettől még az öngyilkosság is jobb.....
2014. márc. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nem kell erőltetni, nem törvényszerű, hogy mindenkinek legyen párja.

Rengeteg férfi le teljesen egyedül az életét.

Rinyálni én is tudok, hogy nem vagyok kamionsofőr pl., de mivel nem is akarok az lenni nem teszek érte semmit.

Ahogy te sem, hogy legyen párkapcsolatod, vagyis csak a szexre hajtasz, így persze, hogy minden lány elhajt.

Semmi különleges, érthetetlen nincs a helyzetedben.

2014. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a szexre hajtok ha ez jött le az egészből akkor nagyon félre értettél..
2014. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!