Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon a barátnőm rámozdult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a barátnőm rámozdult a páromra? - Vagy ez csak barátság?! - Leszbikus nők között mi9 fér bele egy barátságba?

Figyelt kérdés

Van egy pár, akikkel kb fél éve lettünk jóban. - Eleinte sokat lógtunk együtt, összejártunk társasozni, beszélgetni, segítettünk ahol tudtunk, ha bajban voltak. - Ők végül tőlünk függetlenül szét mentek.

Aztán nekem már kezdett terhessé válni, mert azt éreztem, hogy a mi közös időnk és életünk rovására megy a nagy barátkozás. - Alig maradt idő csak kettőnknek.

Nagy nehezen kiharcoltam, hogy próbáljuk visszavenni ebből, mert ez nem jó így, de igazán radikális változás nem történt.

Ráadásul, a fent említett barátnő és a párom, szinte nap mint nap kommunikálnak, - sms, e-mail, vagy "véletlenül" úgy alakul, hogy azon a buszon van mint Ő, vagy mi.

"Erika" mindenben segíteni akar nálunk, - megfőzi a kedvenceit, aztán beállít vele, mert hogy mi jajj de barátok vagyunk... - és hogy Ő csak barátságból... - vajon én vagyok rosszul összerakva? - Vagy tényleg jól érzem, hogy a csaj kicsit rá van kattanva a páromra, és ez már nem egy barátság velejárója, ha 7 napból 5-ön valahogy összehoz minket az élet...?!


Férfi és nő között tuti nincs barátság, de vajon leszbikus nők között? - És ha van, akkor még ez is az lenne???


Előre is nagyon köszönök minden véleményt! :)



2014. febr. 27. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van?? Szóval ti egy leszbikus pár vagytok és a másik pár is leszbikus pár volt amíg szét nem mentek? Így maradt egy szingli leszbi, aki nem hagy titeket nyugton élni?


Ha így van,akkor tuti,h ráment a barátnődre! Én azért a páromra is gyanakodnék! Tök véletlenül összefutnak a buszon mindig,mi? Persze...

2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én is az első válaszoló véleményét osztom... Ez szerintem már így nem egy "normális" helyzet. De amúgy hány évesek vagytok? Vagy milyen korosztály?
2014. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is leszbikus vagyok és szerintem is rámozdult a lány a párodra.

Nekem vannak szintén leszbikus barátnőim akik csak barátok, szóval szerintem lehet barátság két leszbikus között.

2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég gyanús....exemnek is volt egy ilyen "barátsága", sokáig gyanakodtam rá, gyilkoltuk egymást kegyetlenül, aztán bevallott egy smárolást

azóta se hiszem hogy csak ennyi volt, és akkor szakítottunk is...

járj utána ennek a dolognak azért...én túl sokáig hitegettem magam, hogy ez "ártatlan" dolog

2014. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, jól értitek. - Két leszbikus párról van szó, - illetve az egyik pár már csak ex. - A párom 33 a többiek 35 évesek vagyunk.

Köszönöm a véleményeket, és hogy megerősítettetek benne, jól érzem, hogy ez így nem "kóser".

Továbbra is köszönet minden jótanácsért!:)

2014. febr. 28. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
ha kihagyva érzed magad, akkor rányomult.
2014. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kóser.


De az nem igaz, hogy nincs heteró barátság. Az sem igaz, hogy ha két meleg/leszbikus összekerül, akkor egyből egymásra másznak. Igenis létezik ilyen barátság. Vagy csak nekem vannak különleges barátaim..

2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, maximálisan egyetértek! :)
2014. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!