Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párom pár napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom pár napja jött meg németből, , , elhidegültnek érzem! Azt mja szeret

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után természetes, hogy elidegenedtek kicsit egymástól.
2014. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Hallod, pont ebben a helyzetben vagyok voltam . Két hónap után haza jött ( ő is németországban dolgozik) karácsonyra, teljesen fura volt, újra össze kellet szoknunk. A végére jó lett minden. Aztaán januárban visszament. Ugyanúgy 4 hónapra. Miután vissza ment rá pár hétre szakított velem , mert már nem szeret annyira , elhidegült ez csak duma volt. Azt akatja h bulizzak nélküle meg keressek másik pasit aki mindig melletem van...


Ugyhogy beszéld meg vele. Nehéz a távkapcsolat. Én 20 éves vagyok a(volt) barátom 25.

2014. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hu :-S ajh de félek!!!
2014. márc. 3. 18:25
 14/17 A kérdező kommentje:
remélem nem fogok igy járni!
2014. márc. 3. 18:26
 15/17 A kérdező kommentje:
ö. 29 ffi én 21nő
2014. márc. 3. 18:28
 16/17 anonim válasza:
Ezért beszéld meg vele!!! Ha ügyesek vagytok túl lesztek ezen a nehézségen. Sok sikert!!!
2014. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
most ment vissza! jól éreztük magunkat újra össze csiszólodtunk,,, 3napja alig beszéltünk valamit,,,,! a haverja,akivel kint van vele van elfoglalva iszogatnak dumálnak! kifecsegi a sexuális életünket mindent,,,, és emiatt kellemetlenűl érzem magam,máskor én voltam az első munka után skype stb most meg épp hogy beszélünk és akkor is a háttérben dumál a haverjával! én érzem magam szarul,,,,,mit tehetnék?? nem merem megmondani neki,3hónapja vagyunk együtt még friss 2x 1-1 hétre taliztunk úgy,hogy közte 6hétig kint volt és most is csak húsvétra jön haza 1 Hétre
2014. márc. 13. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!