Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennél durvább fickó? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél durvább fickó? Van ilyen lány, aki képes egy ilyen embert szeretni, elviselni? Úgy értem… Na lentebb…

Figyelt kérdés
Szóval, lássuk: perverz vagyok, néha túlságosan, nagyon szeretek valakit elég gyakran, túlzóan, de van olyan, hogy teljesen érzéketlen vagyok. Néha tiszta elmebeteg vagyok, úgy értve, hogy humorzsák, és nem lehet velem komolyan beszélni, viszont előfordul, hogy viccelni sem lehet, mert megsértődöm. Van, mikor extrém mértékben agresszív vagyok (nem fizikailag nyilvánul meg), de van mikor nem reagálok semmi bosszantásra. Néha felpörgök, olyan szinten, hogy a lány alig kap levegőt attól, hogy mennyire letámadom, néha viszont eltűnök napokra. Gyűlölöm magam emiatt, és a lányok is menekülnek hosszabb-rövidebb idő után előlem. Próbálom kontrollálni magam, de ilyen a természetem és tini sem vagyok már, hogy nagyon nagy mértékben változzak… Pedig én annyira „szeretetre vágyó” f*szi vagyok, de megértem, hogy emiatt nincs mellettem senki… Mit tudnék csinálni? Főleg lányokat kérdezek, mennyire bírnátok egy ilyen srác mellett lenni? :D
2009. dec. 12. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban ez hosszú távon aggasztó. Én jómagam nem hiszek a pszichológia minden formájában, viszont rengeteg önismereti könyv van, amit ajánlani tudok, volt már ismerősöm akinek segített :)
2009. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem tudnék ilyen férfival együtt lenni. El kéne járnod pszichológushoz.
2009. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pszichológus szerintem is jó megoldás lenne. Ezt egyik nő sem hiszem, hogy sokáig bírja.
2009. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"viszont előfordul, hogy viccelni sem lehet, mert megsértődöm." - engem ez a rész zavarna. a többit el tudnám fogadni. 19/L
2009. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
21:54 -> Ejjha, bátor lány vagy. :)
2009. dec. 12. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond az, hogy elfogadod,hogy ilyen vagy. Na ezért nem kellenél sokaknak..
2009. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogy fogadom el. De ha időt sem adnak, esélyt sem adnak, hogy változzak, akkor végül nincs erőm változtatni.
2009. dec. 12. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találsz egy olyan lányt akit igazán szeretsz mindent megteszel érte,és ez igaz mert van egy olyan fiú haverom aki szinte ugyanilyen volt és egyszer összejött egy lánnyal akit nagyon szeretett és olyan más volt egyből=)
2009. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen ilyen vagyok női kiadásban.

Eddig pasik megtűrtek maguk mellett...

2009. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
00:31 -> Tehát essem át az operáción, hogy nő legyek? :P
2009. dec. 14. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!