Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha veszekedés után közvetlenül a párotok anyja lecserélné a zárat?

Figyelt kérdés

A pasimmal összekaptunk, és megbeszéltük, hogy pár napig nem találkozunk, aztán meglátjuk mi lesz. Nem volt nagy hangoskodás, csak elmondtam hogy nem ugyanazt várjuk el egy párkapcsolattól, szóval nem szidtuk egymás családját meg ilyenek.

Ma felhívtam a fiút, hogy kellene a biciklim és elmennék érte, ő mondta, hogy persze menjek el érte, és szeretné ha ott aludjnék nála ma és ő nem akar elveszteni.

Mentem a bicajért és akkor vettem észre hogy a hátsó ajtó kulcsom nincs a kulcscsomómon, az ajtóban a zár pedig ki van cserélve.

na ilyet hogy reagáljak le???????


2014. márc. 4. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt ne a párodon vezesd le!

Ha az anyja bunkó akkor az, de lehet a párod nem is tud még róla.

De lehet csak egy szerencsétlen véletlen miatt lett pont most lecserélve. Csak normálisan kérdezz rá!

2014. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, hogy pont most lett lecserélve a bejárati ajtó zára, de a lépcsőház ajtó kulcsa meg lekerült a kulcscsomómról. Ez nem lehet véletlen.
2014. márc. 4. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
De akkor azt nem tudod ki vette le meg miért? Lehet ez is anyuka volt és a párod nem is tud róla. Vagy ha mégis a párod csinálta lehet csak idegességében. Az a lényeg,hogy szép nyugodtan kérdezz rá és kiderül. Mert ugye azért tudjuk,hogy az "átlag" anyós ott csinál gondot ahol tud sajnos!
2014. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MOst akkor lépcsőház, vsagy családi vagy mi van? lelopta a kulcsot a kulcstartódróL?
2014. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!