Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fiatalon gazdag lennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalon gazdag lennél, keresnél párkapcsolatot vagz inkább luxus prostikat rendelnél?

Figyelt kérdés
Ha már huszas éveidben havi több milliót keresnél, akkor bajlódnál azzal, hogy párt találj és, hogy megfelelj a női elvárásoknak vagy inkább luxus prostikat rendelnél és élveznéd az életet egyedül?

2014. márc. 4. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld ki kérdező ha gazdag leszel.De ez a veszély nem fenyeget úgy látom.
2014. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#10: Pont ezért kérdezlek téged! Komolyan, kíváncsian várom, hogy még mit írsz, mert amit eddig írtál az érdekes volt. Más szemszög, mint az enyém. Érdekel, hogy te hogyan látod!
2014. márc. 4. 20:08
 13/24 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, én mindent hagynék így, másra költeném a pénzt.
2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

jaj gyerek, nem tudom hol laksz, de amig nem viszed vásárra a bőröd, hogy szerezz tapasztalatokat, addig marad a csicskulás...


én szüz voltam 21 éves koromig, most 24 vagyok, már lett dolgom pár nővel azóta, mostmár nem félek attól, hogy kiszárad a herém, mert mindig akad valaki, aki szexel velem. És barátnőim is lettek.


Persze azt már mindenki szeretné nem tudomásul venni, hogy az eredményeként szopni kell egy csomót! Engem is leráznak folyton, volt, hogy megharaptak, tökön rúgtak, kidobattak helyekről, de csinálni kellett tovább. És nem hetekig, hónapokig, hanem több évig!


Nem tudom, te megtennéd, hogy lemész és szólítgatsz le nőket látástól vakulásig? Ha nem vagy menthetetlenül ostoba, akkor sokat tanulhatsz ilyen módon. Mondjuk kezdetnek észreveszed, hogy talán mégse nézel ki elég ízlésesen, azért küldenek el a csajok.


Amúgy meg nem is a csajokért kell kidolgozni a beledet, hanem azért, hogy nézz ki jól (egészségesen), legyen pénzed, hatalmad, amik miatt érdekében állhat egy nőnek, hogy neked széttegye. Ez a legjobb az egészben, hogy magadért dolgozol, learatod a babérjait a munkádnak, és ráadásba még pinnnnna is elkezd hullani az égből.


Persze maradhatsz lúzer is, aki nem tesz semmit annak érdekében, hogy értékesebb férfi legyen.


Tudom én, hogy nehéz elfogadni, hogy jelentéktelen génállománnyal születtél. Miközben meg mások joképünek születtek és ezért tapadnak rájuk a nők.


Mondjuk én se tudom mit beszélek, mert én pl okos voltam világ életemben, emiatt nem tudom elképzelni, hogy milyen azoknak az embereknek, akiknek még ez se adatott meg :( Biztos nehezebb.

2014. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én is dettó mint a 13-as van mire költsem a pénzem egyik se kell.
2014. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rég gondolkoztan erről:D A luxus prostikra voksolok, barátnő meg pont nem kellene mert valszeg a pénzemre hajtana.
2014. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ff57 Lehet, hogy lux prostikkal kezdenék, aztán áttérnék tartós párkapcsolatra (de lehet, hogy ez nem is lenne akkora váltás, mert sztem prosti mindenki - valamennyire. Ki jobban, ki kevésbé - nemtől függetlenül).Előfordul, hogy aki a leg "fennebbhangon" hirdeti, hogy az ő szerelme tiszta és érdek nélküli - na ő a legszajhább. (vagy túlokos az illető, vagy annyi esze sincs, hogy ezt észrevegye magán). Nem is mindig könnyú ezt észrevenni.
2014. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok és nem azt mondom, hogy gazdag vagyok, de nincsenek anyagi gondjaim. Ha kedvem tartja, akkor a Gundelnál vacsorázom, vagy elmegyek Bécsbe, Párizsba vásárolni. Leszbikus vagyok és a domináns szerep az enyém. Ezért is szeretnek a nők. Sosem költeném a pénzem luxusprostikra, pedig megtehetném, de minek? Nekem normális kapcsolat kell, nem holminemű hülyéskedés. Csak nehéz normális nőt találni.
2014. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nehéz lehet a mai férfiaknak. Mostmár nem csak férfi, hanem női vetélytársaik is vannak :(
2014. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19: Ott a pont :D
2014. márc. 5. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!