Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kinevetett a ruhám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kinevetett a ruhám miatt, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ma direkt csinos akartam lenni a barátom számára.

Vettem egy új felsőt, és egy övvel vettem fel. Az iskolában mindenki azt mondta, hogy milyen jól nézek ki.

A barátom amikor meglátott, végigmért, majd elkezdett nevetni, és közölte, hogy viccesen nézek ki.

Megsértődtem, utána pedig megbeszéltük: kiderült, hogy nem ezt akarta mondani, hanem azt, hogy az öv miatt begyűrődött a ruhám, és furán nézett ki, de így sikerült mondania. Tudom, hogy nem nagy dolog, de azóta én nem érzem nőnek magamat. Régen is csinált ilyet, hogy mondtam, hogy kicsípem magamat, és csak feketébe öltöztem(de jól nézett ki), erre közölte, hogy: " Na mi van, gyászolsz??". Ezen kívül nagyrészt a többi dolog klapool, meg megis szokott dicsérni. Már megbeszéltük, de ez engem még mindig nyomaszt. Ha hülyén néz ki, akkor jobb, ha azt mondja, nem pedig kinevet. :(

Túlreagálom?


2014. márc. 4. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem túlreagálod. kérdezd meg tőle, mi tetszik neki
2014. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2014. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, mi tetszik neki, szoktam is hordani azokat a ruhákat.

De az az érdekes, hogy én hiába hordok olyanokat, amiket máson csinosnak lát, rajtam annyira nem, így már rég feladtam, hogy csinos legyek a számára.

Akkor viszont visszább veszek, köszönöm! :)

2014. márc. 4. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Túlreagálja? Részeg vagy? :D Konkrétan megalázza a srác a barátnőjét. Egy fontos szabály van: Sose nevessük ki nyíltan a párunk. Az ember a legjobban az elutasítástól szenved. Nem kellesz mint szerető, nem kellesz mint barát, nem kellesz mint munkatárs, semminek se kellesz. Az meg, hogy nem a párunk mellett állunk ki borzalmas önző személyiségre utal. Fontosabb a saját pitiáner szórakozásunk...
2014. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz... Én sosem nevetném ki a barátnőmet... pláne ott a tény , hogy szépen , csinosan felöltöztél és csak a megalázást kaptad...

Érdekes egy barátod van , de ez a szerelem... Minden hibájával együtt elfogadjuk a másikat.

2014. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehet, hogy túlreagálod, de hogy egy érzéketlen bunkó a pasid, az viszont 100%.
2014. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem k rva csúnya húzás a barátodtól. ha tényleg túlfeszültél volna a készülődésben, szóltak volna a többiek napközben.
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy utána oda mentem a többiekhez, megkérdezni, hogy hülyén áll-e az öv, és azt mondták, hogy furcsa, így egyből levettem(ezen kívül azt mondták, tényleg, hogy nagyon csinos vagyok! Valakik szerint övvel is). Én csak azt nem értem, hogy ha megmondja, hogy nem tetszik,vagy azt, hogy bocsi, de szerintem jobb öv nélkül, akkor elfogadom.

A hiszti részével szerintem is túlreagáltam, hiszen a hiszti nem old meg semmit.

Én is így gondolom, hogy bunkó volt. Nekem az egyetlen problémám, hogy nem tudom túltenni magam rajta-de ezt nem mondtam neki.

2014. márc. 4. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem reagált túl jól, de attól is rosszul éreznéd magad,h a finoman megmondja, hogy annyira nem jó ez az összeállítás, legalábbis rajtad nem ez áll jól.


Az a legrosszabb, hogy napközben olyanok is megdícsértek akik nem gondolták komolyan, szimplán látták, hogy valami új meg, hogy bizonytalan vagy és mondtak valamit, jófejségből (vagy nem).


Hordj olyan ruhákat amik jól állnak meg amik neki is bejönnek elvégre neki öltözöl ki. Ha meg szerinted nagyon nem jó az ő ízlése ilyen téren akkor ne járj vele vagy ne akarj neki megfelelni.

2014. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont ne hordj baseball sapkát, meg tornacipőt senki kedvéért sem, öltözz nőiesen de ne legyél se papagáj se bazárimajom.
2014. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!