Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg mindig nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg mindig nincs tul az exen? Vagy meg is csalt? Esetleg csak tulreagalom? (lb)

Figyelt kérdés

21ediken lesz 4 honapja hogy egyutt vagyunk a baratnommel, de meg mindig rengeteget beszel az exerol.. es ugy erzem en csak a masodik vagyok neki.. egy osztalyba jarnak szval nem tilthatom oket (nem is akartam).. plusz szalagavaton is sokszor egyedul hagyott es eltunt exevel.


meg nem mondtam neki hogy ez rosszul esik, es egy ideig turok es turelmes vagyok, de kozeleg az idopont h beszeljek vele.. szerintetek?


2014. jan. 10. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd is meg tőle! Ha meg neki áll feljebb, dobjad.
2014. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy balhezna, megfontolt es okos lany... tudna hogy akkor az jonne le h megcsalt
2014. jan. 10. 01:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha veled van akkor ne lépjen le az exével,szólj neki
2014. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már régen túl vagy az időponton.


Meghülyültél fiam?

Eltűnik az exével és te csak ott állsz és tűröd mintegy szamár?


Azonnal dobd ki.

2014. jan. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
decemberbe volt a szalagavato, es a buli masodik reszeben jozanitani ment exehez, enis ott voltam kicsit.. es nem alltam ott, buliztam a barataival :))
2014. jan. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!