Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok (25-45) ti hogyan kezelnétek, ha a feleségetek, nőtök, csajotok szinte minden nap szeretné ha szeretnétek, szexelnétek, kényeztetnétek és persze fordítva? Nektek is nyomasztó lenne? Ha nem akkor mi a baj a másik féllel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

munka mellett? elhajtanám a vérszívó nőt!


30+F

2014. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noi333 ***** válasza:
Bocsi én 24 éves nő vagyok de megakadt a szemem a kérdésen :D ezek szerint tud nyomasztó lenni ha egy nő ilyen gyakran közeledik? pl az én párom 32 éves és mindennap dolgozik sokat én meg itthon vagyok 2 éves kislányunkkal aki általában éjfélig fent van... de nekem utána is lenne kedvem :D de ha ő fáradt akkor így jártam... nincs semmi baj a másik féllel se szerintem de ez így nem kellemes dolog :D
2014. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen kellemetlen, mindketten dolgozunk de én akkor is kívánom...mit tegyek...van két gyerekünk, dolgozunk, de akkor is azon jár az agyam egész nap. Hétvégén nincs is gond, meg ha szabadságon van a párom, de egyébként szinte "könyörögnöm" kell. Pedig a fantáziánk határtalan....
2014. márc. 5. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jóisten tartson meg ilyennek és a továbbiakban is falrengető orgazmusokat kívánok egy ilyen remek asszonynak!
2014. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én pasim kb. havi, kéthavi egy szexben van benne, de azért is lassan már könyörögnöm kell...

Egyébként a minden napos szeretgetés, kényeztetés lehet nyomasztó is, illetve unalmas is, de ez meg egyénfüggő.

2014. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
naponta pipázhat, az belefér
2014. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyomasztó?

Mi minden reggel szexszel indítjuk a napot.

N65/F69

2023. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát engem abszolút nem nyomasztana. Én ha reggeltől estig dolgozom akkor is kapható vagyok rá. Sajnos a feleségem havi 1x van benne. 35F
márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!