Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú NEM azért hagy el egy lányt, mert van másik csaj?

Figyelt kérdés
ha nem a csaj hibázott valamiben
2014. márc. 1. 11:09
 1/8 anonim válasza:
Létezik. Például akkor,ha már kihunyt a szerelem.
2014. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pasiknál? soha:D


Ott van a harmadik, csak fű alatt, mert ott tartja a pasi.

2014. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Létezik. A lányoknál szokott mindig így lenni.
2014. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen nehéz elhinni, igen, van. Én ilyen vagyok. Még soha nem volt barátnőm, még csak egy barátom sem. Nekem ez többet jelent, mint hogy mások előtt tetszelgésből legyek együtt valakivel. És ez nem csak a fiúkkal van így, a másik nemben is látom, hogy ezt csinálják. Néha látok olyat, akiken látszik, hogy igazán szeretik egymást, az boldoggá tesz egy picit. :) De ez ritka. Szóval, igen, létezik. Következő partnerednek pedig ne ugorj a karjaiba, hanem ismerd meg mélyen. Ehhez hónapok kellenek. Ha ez nincs meg, értelmetlen tovább menni. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Meg olyan is, hogy csak úgy elmúlik, és kilép, hiába nincs más. Ez nem nem kérdése, hanem azon múlik, hogy az adott ember kapcsolatfüggő-e. Az rég rossz, ha valaki csak úgy tud kilépni egy szar kapcsolatból, ha van más (mondván mondjuk, hogy még a szar kapcsolat is jobb, mint egyedül - baromság).
2014. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, megtörtént már velem is. Még hibázni sem muszáj a másiknak, van, hogy egyszerűen csak elmúlik a szerelem. Vagy nem működik.
2014. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Nem mindenki majomeffektusként éli az életét!
2014. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!