Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, ha egy lány duci azt jelenti, hogy úgysem lesz barátja az életben?

Figyelt kérdés
Most nem kérek fogyj már le hozzászólásokat, ez egy elméleti kérdés.
2014. márc. 6. 01:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem minden ettől függ, tehát lehet
2014. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DreamWeaver ***** válasza:
Ne hülyülj! :) Komoly rajongó tábora van a teltebb, ducibb lányoknak. Akár, ha itt GYK-n megnézel egy-két kérdésre adott választ, válaszokat. Ha megtalálod a saját stílusod akár jellemben, akár öltözködésben, bármiben és a srácok látják Rajtad, hogy jól érzed Magad a bőrödben, nyert ügyed lesz. :)
2014. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kismutyesz_ ***** válasza:
Rengeteg duci lánynak van fiúja, szóval ez hülye kérdés. És nem minden a külső.
2014. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is agyalok csak én a sovány, alacsony fiúk esélytelenek minden lánynál részen...
2014. márc. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le, ha nem leszel dagadt, akkor lesz ember, akinek be fogsz jönni. Addig maradnak a beteg állatok, akik erre izgulnak.
2014. márc. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A sógorom egy elég jóvágású 19 éves gyerek és 1 éve olyan szinten szerelmes a barátnőjébe-aki egy köhöm...nem éppen szép elhízott lány...mondjuk ki,csúnya-hogy időnként rá kell szólni a srácra,hogy most már fejezze be a nyáladzást,mert már mindenki ki van tőle.Szóval simán lehetséges.
2014. márc. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézz már magad körül, utcán, buszon, villamoson, áruházban, minden. Szerinted csak a vékony nőknek van férjük, barátjuk?
2014. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, és láss csodát sosem okozott gondot a pasizás...:) Elfogadtam magam és kész...

Igazából ahogy előttem is írták, vannak olyan pasik akik kifejezetten erre gerjednek, és most ez furán fog hangzani, de engem mindig a hideg rázott az ilyen pasiktól, pedig nagyon sokan bepróbálkoztak...Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki szeret az igenis azért szeressen aki vagyok, és ne azért ahogyan kinézek...

Írj privit ha gondolod...:)

2014. márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Volt már párszor a kérdés, olvasni tudsz-e?
2014. márc. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Duciként nem érdekeltem senkit, lefogytam, azóta van pasi meg sok udvarló. Ennyit tudok hozzáfűzni.

Vond le a következtetést.


22l

2014. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!