Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miert csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miert csinálja ezt? Férfiak mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor ha valami nem úgy van ahogy azt ő akarrja akkor lekezelően bánik velem, szakításra utaló idézeteketeket oszt meg.

Vagy éppen az éjszaka közepén közöl velem olyan dolgokat hogy megfontolja hogy egyáltalán velem, akar e meg maradni.

Következő nap meg mintha mi sem történt volna.. Es ez nekem rohadtul nem esik jol , amikor csak tudok a kedvebe járok. És ennek ellenére nem tudom hogy van képe ezt csinálni velem.


2014. márc. 6. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ne vedd a lelkedre vagy... mond el neki ha menni akar mehet, de fenyegetőzzön. Hidd el meg fog sértődni, de maradni fog.
2014. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Következő esetnél szakíts vele, szó szerint! Hagyd el, gondolkozzon egy kicsit, ha vissza megy Ő az igazi, ha nem, nem...
2014. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyakran azért csinálják ezt a nők, mert nem érzik úgy, hogy szükség van rájuk. Persze ez életkortól is függ. Ez alapján azt tippelném, hogy tizenévesek vagytok, bár egy éretlenebb 20-as lány is csinálhatja ezt.


Mindenesetre az effajta viselkedés egyértelműen a figyelemfelkeltés eszköze. A barátnődnek hiányzik valami a kapcsolatból és azt akarja hogy változtassatok a dolgokon. Különben ha ez így megy tovább, valószínű, hogy féltékennyé akar majd tenni.


Amúgy én hagynám a francba.

2014. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, kár lenne azt hinned, hogy ezen a viselkedésen ő változtatni fog. Ha ez neked jó és tűrőképes vagy, csináld. Én a helyedben a legközelebbi ilyen esetnél véget vetnék a kapcsolatnak, de erre előbb figyelmeztetném.
2014. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zsarol téged, és ha ennek te bedőlsz, akkor úgyis eléri, amit akar.
2014. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:
Ovis színvonal, ezt hívják érzelmi zsarolásnak.
2014. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd sértésnek, de te egy igazi papucsállatka lehetsz. Nagyon rosszul kezeled a csajt, és szánalmassá teszed magad. Állj a sarkadra, légy férfi, és kezeld a nőket (nem csak ezt, hanem ált. mindet életed során) egyenrangú partnernek. Találd ki mi az amit egy nőnek meg kell tennie érted, és ugyanezt tedd meg te is érte, de ne többet. Ezt le is írhatod egy listára, hogy mindig tisztában légy magaddal. És ha ez nem tetszik neki, mehet isten hírével.


32F

2014. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen p*csát érdemes hamar dobni.
2014. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor telibe kell sz*arni oket, mert ha latja rajtd h zavar akkor orul a fejenek. Kovetkezetesnek kell lenni mintha gyereket nevelnel.
2014. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a viselkedést úgy hívják, érzelmi zsarolás.


"amikor csak tudok a kedvebe járok"


Te pedig kitűnő alany vagy rá. Ha az ilyen viselkedés után pedálozol, akkor gyakorlatilag megdicséred és megjutalmazod a viselkedéséért!


Miért csinálja ezt? Mert otthon, vagy máshol (is) megtanulta, hogy ezzel eléri, amit akar. Elkényeztetett, egoista, önző mentalitás. Ráadásul nálad célhoz is vezet.


Én a magam részéről soha nem voltam hajlandó ennek teret engedni. Nem férfi önérzetből, dehogy! Egyszerűen azért nem, mert ez egy mocskos dolog, ami csak arra jó, hogy tönkre tegyen emberi kapcsolatokat. Ha nálam ilyen zsarolással akarna valamit elérne a párom, egész biztos, hogy pont az ellenkező hatást érné el, mint amit szeretne, de az sem kizárt, hogy mocskos nagy botrányt csinálnék, és közölném vele, hogy most éppen nekem lenne okom azon gondolkodni, hogy akarok e tőle valamit.


Tudom, hogy ez most tipikus macsós keménykedésnek tűnik, de valójában mi sem áll távolabb tőlem. Egyszerűen csak képtelen vagyok elviselni, az önző, egocentrikus, elkényeztetett embereket, főleg, ha zsarolással, manipulációval akarnak nálam bármit elérni. Ez olyan ösztönös szinten vált ki belőlem ellenállást, hogy uralkodni is alig tudok magamon, szerintem keresztben nyelném le.


Egy dolog viszont biztos: ha így akar nálam elérni valamit akárki, 99%, hogy már csak azért sem fogom megtenni, amit kér. Mint mondtam, ez nem önérzeti kérdés, nem a férfi büszkeségem nem engedi, hanem mert nem vagyok hajlandó támogatni az ilyen aljas viselkedést.

2014. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!