Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Észrevetettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Észrevetettétek, hogy egyre több pasi vágyik domináns nőre és szeretne alárendelt lenni a kapcsolatban, az utóbbi időben nagyon felcserélődtek az erőviszonyok, ti hogy viselitek ezt, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
jól viselem,mert a pasim nem egy szolgalelkű puhap*cs. hogy mások hogy viselik,az az ő bajuk. amúgy én is elég domináns vagyok,de nem szeretem,ha valaki behódol. legyen "erősebb",mint én.
2014. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez egyáltalán nem a papucs férfiakról szól.

Sokkal inkább egy nagyon bizalmi kapcsolatról. A férfi aki egyébként valószínűleg ( általában) vezető domináns személy a hétköznapi életben, szeretné kiadni a kezéből az irányítást, felelősséget, döntéshozatalt.

Nagyon furcsa egy dolog ebben egyetértek, azonban a nem csak a férfiak vágynak az alárendeltségre, hanem a nők is vágynak az irányításra.

Én imádok irányítani :)

2014. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, érdekes. Én például egy gyenge, látszólag papucs gyerek vagyok, mégis eddig csak olyan lányokkal éreztem jól magam, ahol én lehettem a férfi, a lány úgy ugrált, ahogy én fütyültem. Nem bírom, ha utasítgat meg irányítgat egy lány hosszabb távon.
2014. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek #2/3-mal! A dolog a bizalomról szól és az ezen alapuló önátadáson. És igen: én is domináns, irányító szerepben élem a hétköznapi életemet hosszú-hosszú évek óta. Életem legboldogabb, hosszú párkapcsolata azonban az volt, amikor engedelmesen, bizalommal, türelemmel átadhattam az irányítást a szeretett Nőnek.
2014. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet a férfi is Domináns és a Nő az alárendelt. :)

Ezért szép az élet.


Nem csak férfiakon élvezet az uralkodás :)

2014. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Tudom nőknek szólt a kérdésed de azért itt egy-két hozzászólás láttán megjegyezném, nem feltétlenül jelent egyet a teljes kapcsolat azzal ami a hálószobában zajlik. Persze aki komolyan játszadozik ilyesmiket, annak a hétköznapi életére biztos h kihathat, (apró utalások a domináns fél részéről stb, stb), de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy éjjel nappal négykézláb sétáltatja pórázon a domina, a barátját.

Az hogy valakinek bejön, hogy a négy fal között, a legnagyobb intimitás és meghittség közepette, a barátnője jól elveri a s.ggét... attól a hétköznapokban a kapcsolatuk még lehet harmonikus, ahol a férfi a tradicionális mintának megfelelő "erősebb" fél, akire a párja bármikor támaszkodhat, aki krízisben döntést hoz és viseli a kockázatát stb. Meg fizikailag is, persze. És lehet továbbra a nő a gyengÉDebb fél, ennek minden előnyével és hátrányával együtt.


Ezenkívül az örök dilemma nem jön elő, ami a kérdésed, és az itt beírok nagy része alapján nekem úgy tűnik, hogy az a "természetes állapot", ha a nő az "alárendelt".

Ha ez a nagyon gyakori, és háttérben lappangó, rejtett viszonyulás egymáshoz sose kerül felszínre (például szerepjáték, bdsm stb esetén), akkor a kapcsolatban előbb vagy utóbb lesz egy fél aki besokall. Vagy a nő, akitől a férje "elvárja", hogy főzzön mosson takarítson, vagy a férfi, aki nem tartja jogosnak, hogy az asszony hisztizik, mert nem akar főzni, mosni, takarítani...

Tehát amit itt egyesek természetes állapotnak vélnek baromira nem természetes.


Sőt, azt kell hogy mondjam (tapasztalat alapján), hogy ahol a hálószobában enyhe vagy akár hardcore bdsm zajlik, az a kapcsolat sokkal kiegyensúlyozottabb, ha komolyabb kérdésekre kerül sor.


Persze mindehhez kell egy bizonyos lelki érettség (és persze a megfelelő domináns/szubmisszív hajlam), meg egy kis gátlástalanság és rengeteg bizalom.


25/F

2014. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!