Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legjellemzőbb jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjellemzőbb jelei annak h a pasi csak szexet akar, azaz kihasznál?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
hát most... ezeregy jele lehet...
2014. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pl?
2014. márc. 5. 21:14
 3/8 ASOT ***** válasza:
de az is lehet h eleinte semmi jele nincs
2014. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából ezt nem tudni. tudom, hogy az a tévhit él, hogy a fiúk együgyűek, a lányok meg ravaszak, de... az egyik ismerősöm fél évig járt a csajjal. a csaj fél évig nem engedte a lába közé, hogy a fiú bizonyítsa a szerelmét. fél év után a csaj lefeküdt vele, a csávó meg dobta. pedig a csaj rettent eszes, most épp pszichológiát tanul... általános meg középben és a csajok közt ő volt a legeszesebb értelmesebb, meg minden. én meg az egy csomó bnőmet már megd.gtam 1 hét után, a szüzeket is. és szerelem volt, basszus... ezt nem lehet tudni :D
2014. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

3-masnak igaza van, egy férfi is tudja nagyon jól és ügyesen elcsavarni a lány fejét amiből semmit nem vesz észre mert úgy érzi a lány h tényleg ő lett annak a férfinek a mindene, aztán ágyő.


Persze nagyon csúnya dolog de van aki bármit megtesz azért hogy lefeküdjön a kiszemelt lánnyal.

2014. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, vannak ilyen gyökerek.
2014. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pl. ajtóstul ront a gatyádba, nem értelmezi, ha a kezére csapsz...

lelép szex után és sose látod többet? nézz how i met your mothert, abból sok trükk kiderül :D viccet félre téve, nézd a szemét, ha csillogni látod, mikor veled beszél, vagy nagyon jó színész, vagy érez valamit... nekem legalábbis ez a taktikám, eddig bejött. ((vagy lázas, és attól csillog...))

2014. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En elottem is szepen huztak a mezesmadzagot, most elakar hagyni.
2018. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!