Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem de gyogypedago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de gyogypedagogus raadasul kerul is?

Figyelt kérdés

Ez a 20 ik kerdesem tudom.. de mar multhet kedd ota nem lattam .. egesz idomben a suliba az ajto elotti padon ulok es varom hogy jojjon !!!! de nem jon... es amikor bent kene lenni a fejlesztobe helette pedig egy ven tanarno ul ott...en meg ugy probaltam a tuttara adni annak a gyogypedagogusnak hogy szet vagdosstam a kezem... amit NAGYON megbantam.. de kerul.. nem jelolt vissza facebokon sem..

arra is gondoltam hogy az iskolaban a r*bancok ra masztak es azer nem jar be... persze azok mindenkire ramasznak... minden fiut olelgetnek.. minden honapbsn massal jarnak es 80% mar 13 evesen nem szuz..de nekem o az ELSO szerelmem es nagyon szeretem.. nem csak fellangolas.. azthiszem hogy hallgato meg .. egyetemista... es regen egy csomoszor lattam a suliban de mar nem jar be !! penteken kellet volna egyik dixlexias baratnomnek fejlesztot tartani en vartam a mellete levo terembol hallgatoztam es leskelodtem de csak a volt osztzly fonokom volt az ..ELEGEM VOLT !! mit tegyek ?!



2014. márc. 6. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen felejtsd el! Te még mindig csak egy 13 éves kislány vagy, aki egy felnőtt, már az egyetemen is túllévő férfi iránt érez PLÁTÓI szerelmet. Arra nem gondoltál, hogy azért nem jár be, mert te annyira zaklattad? Elég kényelmetlen lehetett neki, hogy te folyton bámulod, mindig követed, várod, ott vagy, ahol ő. Foglalkozz a saját kis életeddel, esetleg kérj két szép nagy pofont apukádtól, és minden oké lesz.
2014. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is !! nem is voltam meg ott amikor bejott.. Es nemis bamulom !! meg csak a facebookon lattam... na jo eloben is de csak ketszer neztem meg hogy nez ki amikor meg nem tetszett.. nekem azis eleg ha tudom hogy velem egysuliban van !!
2014. márc. 6. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval életedben kétszer láttad, de beteges szinten rá vagy kattanva? Szerintem neked nem kisegítő iskolába kéne járnod, hanem a pszichiátriára....
2014. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!