Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másodszorra is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszorra is ugyanolyan izgalmas lesz? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen párkapcsolatom volt, sokáig együtt voltunk, sok idő eltelt azóta, és azon gondolkozom, hogy a mostani kiszemeltemmel is annyira izgalmas lenne-e a kezdő időszak... értem ezalatt a váratlan összefutásokat, mosolygásokat, első köszönés, az első randit, első csókot... Van akinél ugyanolyan izgalmas volt? Mert kezdem úgy érezni hogy velem van a baj, vagy csak túl sokat agyalok azon, hogy hogyan közeledjek felé?

Mert így, hogy már ezeket mással átéltem, kevésbé érzem hogy izgatott lennék. Persze még nem beszéltem vele, attól kicsit félek még, de a többi...


2014. márc. 6. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy új pasival/csajjal mindig izgalmas az elején. De általában csak az elején :/
2014. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a mai napig is izgalmas a pasimmal lenni,pedig nem kevés ideje együtt is élünk. mégis mindig megdobban a szívem,amikor tudom,hogy jön haza a munkából.

szerintem egyénfüggő a dolog,volt olyan pasim,akivel az eleje sem volt izgalmas

2014. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!