Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre kezd újra pislákolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre kezd újra pislákolni valami, de félek, tanácsokat kérek: mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello! Az a helyzet hogy nem igazán sikerül tartósan megállapodni valaki mellett mert mindig úgy alakul hogy végül vagy én vagy ő nem akar komoly kapcsolatot és akkor maradunk az egy éjszakánál, de gyakran annyinál se...

Ebből kifolyólag az utóbbi 2 hónapban rá se nézek nagyon a lányokra úgy, mint lehetséges jelöltekre :(

És néha úgy érzem hogy nem tudnék szerelmes lenni már az életben... mindig amikor úgy igazán tetszik valaki akkor emiatt az általános letargia miatt el hesegetem a gondolatot :/ !!! 3 éve nem voltam igazán szerelmes...az meg akkor még komolytalan volt és sajnos előreláthatóan (kimondva a lány által) örökre plátói :(

Most viszont kezd erősödni bennem valami vonzalom egy lány iránt, és most talán le tudnám győzni ezt a beteges tartózkodást és azt mondani magamnak hogy nem félek a gondolattól igen nagyonis vonzódom hozzá és nem akarom az érzést elveszíteni vagy eldobni !!!

A lányról annyit hogy az osztálytársam, csendes de mégis határozott, magabiztos... jó humorú, nagyon kedves és mostanában pont ebben a letargikus időszakban elkezdtünk jóban lenni :) volt már hogy bajban, számíthattam rá!!!

Most van újra az mint kiskoromban hogy konkrétan az elutasítástól félek!

Szerintetek mit tegyek ? adjatok tanácsot, bármit, gondolatokat erről az egészről, mert nincs kivel megbeszéljem sajnos... nyugodtan kérdezzetek vissza, fikázni fölösleges, azzal nem segítesz és neked se lesz jobb, előre is köszi a segítséget és a türelmet :) jah am 17 éves srác vagyok.



2014. márc. 6. 22:19
 1/1 anonim válasza:
Ha neked sem jó az a helyzet ami van veled akkor próbáld meg legyőzni magadban. Esetleg akár komoly kapcsolat is lehetne közted és a lány között, de azért ne bántsd meg vagy ne játssz vele. Megértem h félsz az elutasítástól de ez mindig benne van a pakliba, fiatal vagy még bőven van időd, amúgy meg egyáltalán nem biztos h elutasít. Az ami volt csak 1 eset volt, ne add fel.
2014. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!