Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még?

Figyelt kérdés
3 éve ismerkedtünk meg és pár hónap múlva már vonzódtunk egymáshoz.Ám amikor jött az újabb tanév nem mert nekem köszönni,így kb. 2 és fél éve már nem beszélünk.Azóta is még nézzük egymást,néha bepróbálkozik,de beszélgetni nem beszégetünk.Minden ismerősömnek köszön,de nekem mégsem tud!Miért van ez?=( Úgy levagyok törve!Szerethet még?=(
2007. okt. 12. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de az hogy köszön neked az nem azt jelenti hogy szerelmes beléd!Én is köszönök a postásnak két éve van mikor észre sem veszem de mégsem szeretem!

Az hogyha szeretne kimutatná, nem attól függ hogy köszön-e vagy sem, szörnyen éretlen lehetsz még!

Menj oda hozzá te,nem kell arra várni hogy ő majd odaáll és megkéri a kezed... beszélgess vele, de nehogy letámadd hogy te igy szereted, ki ne add a lapjaid!

Legyetek barátok, utána már eldől hogy esetleg tetszel-e neki vagy sem.Ha tetszel neki akkor akár beléd is szerethet, de ha nem meg szert teszel egy barátra.Ha meg kiderül hogy mégsem jön be sgyik sem, puff neki, legalább megpróbáltad.

Sok sikert, fel a fejjel, bátraké a cseresznye!!!

2007. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!