Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy férfi 2 nöt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy férfi 2 nöt? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszhet neki két nő vagy akár 50 is.Szeretni tuti nem szerethet kettőt.Bár tudja a fene.Tudod igazából a szeretet sem mindenkinek jelenti ugyan azt szóval kitudja...
2011. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat igem s foleg hogy meg azt is allitja hogy mind 2 egyforman szereti,nem tudom erdekes nagyon
2011. aug. 1. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
hagyd ottc akkor ha nem tud dönteni...vagy nyomjátok 3asa de szerintem abból nem lesz hosszu idő bárcsakotthagyná mindkettő és meglátná hogy kellet neki 2vel egyszerre szeretni...18/F
2011. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerethet... úgy írnám ezt le mint hogy 2 szülőd van még sem tudsz választani (normális esetben) hogy melyiket szereted jobban
2011. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
s akkor mit csinaljon a csaj?
2011. aug. 1. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
A szülős példa hülyeség.A szerelmet ne keverjük már össze azzal ahogy a családtagokat szeretjük.Ha szeretek valakit csak ő van számomra,ha meg azt nézem,hány csaj tetszik megdugnék vagy 70et de azt a 69 et nem szeretem csak akivel együtt vagyok. Első voltam.
2011. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hat igen ,a szuloket meg a parod maskepp szereted

s ha valaki valasztani akar az tud .nem?

2011. aug. 1. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs választás.Vagy szeretek valakit vagy nem.Most aki volt már szerelmes szerintem annak ezt nem kell magyarázni.Egyetlen egy lányra irányuló valamit nevezünk szerelemnek.A többi esetben szó sincs szerelemről.Ennek fényében lehet dönteni.
2011. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én szeretem a 69et :D bocs ez kellett
2011. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szerethet, csak dughat. Így jártál.
2011. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!