Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejottem egy fiuval de hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

osszejottem egy 25 eves pasival akinek megvan mindene penz, haz, auto, markas cuccok de csak egy no hianyzik az eletebol, engemet csabitott el ugy ket hete, akkor kezdett komolyabb dolgokrol beszelni nekem addig csak ugy beszelgettunk, hidegek voltunk egymashoz de mostanaban kezdtunk ossze melegedni marmint parkapcsolat celjabol de nem hiszem h a szuleim bele egyeznek h legyek vele hiszen csak 17 eves vagyok es meg szuz.

Nagyon helyes srac amiert meg van mindene nem nagykepu csendes rendes,vicces komolyan el lehet beszelgetni vele de azert felek h mi lesz koztunk mert O azt mondta nekem h mar ideje egy eletre kapjak egy not - ez hazassagra utalt en szerintem.

nem tudom mit tegyek jojjek ossze vele vagy nem. A barati korom azt mondta h csak azert jonnek ossze vele mert meg van neki mindene es csak kihasznalnam pedig en nem vagyok ilyen, en orvendek ha nem kapok semmit csak h lassam akivel kapcsolatban vagyok (volt ket kapocsolatom)


Mit tehetnek


2009. dec. 13. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
"Nagyon helyes srac amiert meg van mindene " :D sztem ez mindent elmond...
2009. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De nem azt irta,hogy azert helyes srac,mert megvan mindene. Megvan mindene es megsem nagykepu azert van kulombseg.Nem?
2009. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszolo vagyok.Szerintem a korkulombseg ne zavarjon.17 eves vagyok es en is jartam mar 25 eves sraccal.Es,hogy mennyire hasznalod ki azt te tudod:D
2009. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Először is jó ha magaddal tisztázod a dolgokat,és a fiútól elvonatkoztatod mindazt amilye van.Ha ezek után is vonzódsz hozzá akkor sima ügy,ha nem akkor pedig mérlegelned kellene,nem a külvilág hanem magad miatt,h biztosan boldog lennél e ebben a kapcsolatban.Tapasztalatból mondom , remélem segíthettem :p
2009. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vok, bocsi félreértettem :)
2009. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyere össze vele nyugodtan. add oda neki a szüzességedet is, persze. ne zavarjon a korkülönbség se, a szüleid is csak ártani akarnának neked, ha tiltanának tőle.

szeretném én tudni , hogy hol lehet ilyen naiv tiniket találni...

fölteszem kérdésnek is mindjárt.

2009. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

NA most nem azért... 17 éves vagy és összejöttél egy 25 éves sráccal, akinek meg van mindene,és normális is mellette, ez mondjuk nem egy rossz dolog. a Szüleid biztos hogy nem ártani akarnak neked csupán féltenek... Ha nagyon nem akarnak engedni hozzá mert nem ismerik akkor hívd el magatokhoz, hogy a szüleid is megismerjék egy kicsit. Hidd el ha a srác jó benyomással lesz a szüleidre akkor nem fognak ellenkezni.

Én 21 évesen voltam együtt egy 28 éves csajjal igaz nem tartott sokáig de nem volt rossz.

Ne hagyd magad kihasználni de te se használd ki túlzottan.

Sok sikert.

2009. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!